Skip links

Зйомка заходів — Висвітлення медійних та інших подій

Професійне відеозйомка заходів у Києві – послуга, яку надає наша студія. Ми знімаємо різні події та монтуємо їх у барвистий ролик. Будь-яку подію можна перетворити на продуману піар-акцію, зйомку світських подій, спортивних змагань, конференцій або корпоративів. Правильно обрані пріоритети, грамотно розставлені акценти, вміло використані кошти дають у поєднанні ефективний відеозапис. Те, на чому спеціалізується наша студія – зйомка культурних, спортивних, святкових заходів, репортажі, корпоративи.

Відеозйомка на заходах

Відеозапис будь-якої події має свої особливості, емоційний настрій та потребує певного підходу. Висвітлення спортивних змагань відрізнятиметься від корпоративу, а зйомка модних подій від висвітлення наукової конференції чи виступу політика. Професійна звукозаписна та відеоапаратура, висока кваліфікація співробітників гарантують створення якісного відеоконтенту. Зйомка заходів буває:

  • репортажна;
  •     однокамерна;
  •     багатокамерна;
  •     за допомогою квадрокоптера.

Професійна відеозйомка корпоративних заходів дозволить зробити гарну презентацію компанії, підняти її авторитет та розширити цільову аудиторію. Варто замовити відеоролик для бізнесу, щоб прорекламувати себе яскраво та наочно, у короткому, але інформаційно місткому сюжеті вигідно показати свої переваги та переваги.

Репортажна зйомка заходів

Репортаж – це висвітлення якоїсь події, яка відбувається за планом чи імпровізовано, буває інформаційний та подійний. Інформаційний репортаж висвітлює конференції, семінари, круглі столи тощо. Репортажне знімання протокольних заходів – неодмінна частина офіційних церемоній. Усі суттєві та важливі моменти треба зафіксувати для історії.

До репортажної найчастіше належить зйомка культурних подій. Це різні концерти, фестивалі, виставки та інше. Акцент робиться не так на хронології подій, але в найбільш яскравих моментах, вдалих планах. Іноді доповнюється інтерв’ю, взятими в учасників та глядачів.

Багатокамерна відеозйомка заходів

Багатолюдні та масштабні дійства відрізняються своєю специфікою та вимагають певного підходу до відеозапису. Зйомка урочистих заходів найчастіше проводиться за допомогою декількох камер, оскільки передати однією камерою розмах і масштабність практично неможливо. Отримані картинки з різних ракурсів дозволяють не прогаяти найефектніших моментів і зібрати їх у єдиний фільм, що підкреслює вигідні сторони. Зйомка урочистих заходів та монтаж ролика виконуються з урахуванням усіх побажань замовника.

Зйомка спортивних подій – одна з найскладніших. Професійне освітлення спортивних ігор вимагає кілька камер і операторів, розподілу завдань для кожного: великий або загальний план, об’єкт, що знімається і т. д. Ефектно виглядає відеозйомка заходів з квадрокоптера. Він дозволяє знімати з різної відстані, із різних ракурсів, можна отримати панорамні кадри. До послуг клієнтів також є відеозйомка святкових подій будь-якого формату. Відкриття нової філії або фірми, будь-яку урочисту подію варто відобразити. Пам’ятний відеоролик стане приємним подарунком для працівників. Якою б не була зйомка заходів – ціна обумовлюється індивідуально, залежно від багатьох параметрів.