Skip links

Онлайн-трансляція платних тренінгів

Освітні фільми та відеотренінги
Навчальний фільм – це відео, призначене для конкретної цільової аудиторії. Головне завдання відеоролика – навчити глядачів чогось нового, навчити користуватися технікою, освоїти технологічний процес.
93
Події успішно відбулися

Створення навчального фільму

Організація онлайн-трансляцій якісних навчальних відеофільмів на індивідуальне замовлення. Для проведення зйомки ми використовуємо професійну техніку: відеокамери, штативи, мікрофони, хромаки. Спеціальна оптика, радіопетлічки, репортажне та студійне світло, контрольний монітор та операторський кран допомагають отримати гарне звучання та зображення в результаті.

Навчальні ролики корисні у будь-якій діяльності, адже наочний приклад допомагає швидше отримати потрібну навичку, ніж текстова інструкція. Це відмінний інструмент для дистанційного та самостійного навчання.

Технічні можливості відеостудій не обмежені. Вони мають усієї необхідної технікою та комп’ютерним забезпеченням для зйомки та подальшого монтажу фільмів. За допомогою комп’ютерної анімації та спецефектів моделюють будь-які технологічні процеси та ситуації для легкості та простоти їх вивчення співробітниками компанії, робітниками на виробництві.

Ми створюємо такі навчальні відеоматеріали:

 • Відеоролики з продажу;
 • Відеоінструкції для клієнтів та співробітників;
 • Вступні відеоролики для нових співробітників;
 • Інтерактивні відеокурси;
 • Відео для розповсюдження у соціальних мережах;
 • Комплексні відеотренінги.

Основні види навчальних роликів

Відеоінструкції (ролики для клієнтів). Технічні інструкції в наш час відходять на друге місце, поступаючись першістю відеоінструкцій. Кожна фірма, що виробляє техніку, програмне забезпечення намагається презентувати свій товар та донести до споживача правила його використання.

Відеоінструктаж (навчальні тренінги для персоналу). Таке відео використовують компанії для підвищення кваліфікації службовців, навчання їх новим методикам роботи або проведення різноманітних інструктажів. Навчальні фільми також розповідають про фірму, її стратегію розвитку.

Відеотренінги. Ціль навчальних тренінгів не просто навчання глядача, а його особистісне, кар’єрне зростання. У цьому відео міститься інформація про ефективність курсів для подібного зростання та розвитку особистості. Для створення навчального фільму використовують спеціальні психологічні прийоми, спрямовані на легкість та ненав’язливість засвоєння інформації.

Освітні фільми. Школярі та студенти краще сприймають демонстраційний навчальний матеріал. Проведення занять із наглядним переглядом теми уроку, лекції дозволяє зафіксувати отриману інформацію надовго.

Цілі навчального відео:

Демонстраційна. Навчальний фільм – один із способів просування нового товару. Він докладно визначає продукт, його параметри, що знижує навантаження на служби технічної підтримки.

Довідкова. Письмові інструкції не завжди зрозумілі кінцевому споживачеві. Важко описати порядок дій логічно та послідовно. При створенні запису фіксують візуальний ряд або наочну послідовність дій, що зрозуміліше текстового матеріалу.

Навчальна. Основна функція, що сприяє отриманню нової інформації, підвищенню кваліфікації, економії часу на тренінг за рахунок колективного перегляду працівниками. Постійний доступ до корисних відеофільмів – можливість оперативного отримання інформації співробітником з питань, що виникли.

Чим ми відрізняємось від інших відеостудій?

 • Висока якість роботи.
 • Дотримання термінів.
 • Використання професійного обладнання.
 • Консультації досвідчених майстрів своєї справи.
 • Лояльна цінова політика.

Звернувшись до нас, ви отримаєте презентаційний відеоролик, який виконуватиме завдання з навчання нової методики, демонстрації продукту або мотивації персоналу.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години — Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!