Skip links

Онлайн-трансляція конференцій

Онлайн-конференції
Ви можете замовити як повний спектр послуг,
так і будь-який набір необхідних Вам.
93
Події успішно відбулися

Організація онлайн-конференції під ключ

Для максимально ефективного спілкування з аудиторією організація та проведення онлайн-конференції професійною командою є найкращим рішенням. Онлайн-зустріч дозволяє виключити будь-які обмеження, пов’язані з офлайн-форматами ділових зустрічей, семінарів та лекцій. Також інтернет дозволяє підключати віддалених спікерів, які в режимі он-лайн можуть приєднатися до конференції, організованої у залі.

Особливості онлайн конференцій

Нашою компанією здійснюється організація відеоконференцій із підключенням спікерів, модератора та глядачів з будь-яких точок світу. За рахунок застосування професійного обладнання та суворого контролю якості підключення звукового та відеообладнання гарантується висока якість відео та швидкість передачі даних для відмінного сприйняття на будь-яких гаджетах, включаючи мобільні пристрої.

Охоплення. Трансляція здійснюється з будь-якої точки світу із підключенням бажаної кількості спікерів.

Зворотній зв’язок. Організація зворотного зв’язку з глядачами, щоб кожен міг поставити питання спікеру та спілкуватися у чаті з іншими учасниками.

Захищеність. Доступ до заходу може бути відкритим або з обмеженнями на унікальні паролі або квитки.

Звіт. Можливість отримати запис конференції для перегляду. Це відео надалі може бути використане з комерційною метою. Якщо це запис лекції або семінару, відео стане основою якісного навчального матеріалу, який можна продавати.

Незалежно від формату та масштабів, запланованого бізнес-заходу, навчальної зустрічі або розважального шоу наша команда допоможе організувати трансляцію онлайн, щоб охопити максимальну кількість глядачів. Ми обслуговуємо бізнес-конференції з виїздом знімальної групи, створимо мобільну студію в залі вашого заходу для запуску трансляції.

Під час проведення інтернет-конференції можна здійснити трансляцію на сайт або в соцмережі вашої компанії, щоб надати можливість більшій кількості глядачів активно взаємодіяти зі спікерами та реагувати на подію, залишаючи коментарі, лайки та ріпости. Якісний звук та відео у поєднанні з професійною роботою знімальної групи та техніків забезпечать максимальну залученість та лояльність глядачів.

Етапи підготовки та проведення

  • Узгодження
  • Тестування
  • Проведення
  • Трансляція
  • Зворотній зв’язок

Організація ділових заходів з онлайн трансляцією дозволяє розширити географію цільової аудиторії та отримати максимум інформації про глядачів, включаючи дані статистики після проведення ефіру. Після завершення конференцій ви можете знати точний вік, стать, географічне розташування глядача, а також його активність та тривалість перегляду. Аналізуючи ці дані, можна краще дізнатися про свою аудиторію для подальших проектів.

Як ми працюємо?

  • Підготовка
  • Організація
  • Реклама
  • Технічний супровід

Якщо необхідна професійна організація семінарів, вартість такої послуги формується з урахуванням тривалості заходу, кількості спікерів та додаткових послуг. Під час трансляції ми обов’язково здійснюємо запис звуку та відео з усіх камер, тому надалі ви зможете використовувати отриманий матеріал для монетизації.

Проведемо онлайн-конференцію на найвищому рівні та не розоримо!

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!