Skip links

Зйомка навчального курсу чи семінару

Курси та семінари
Сьогодні як ніколи затребуваний онлайн-формат навчання, це чудова ніша для того, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом із аудиторією, при цьому ефективно монетизувати свою діяльність із залученням мінімальних засобів!
97
Подій успішно відбулося

Зйомка навчальних курсів та семінарів

З огляду на конкуренції продукт має бути якісним як щодо змісту, і бути найкращим за якістю відео-контенту – починаючи від сценарію закінчуючи якістю картинки і звуку. Команда Livestream пропонує Вам замовити зйомку вашого навчального курсу, семінару або онлайн-курсу – якісно, з високою якістю відео, у нашій студії або у будь-якій зручній для вас локації – навіть на природі!

Ми маємо комплексні рішення щодо організації зйомки під ключ: допомагаємо розділити курс на сегменти та готуємо сценарій, шукаємо оптимальну локацію для зйомки, знімаємо ваш продукт, готуємо графічний контент, монтуємо та віддаємо вам файли, готові до розміщення у вашій онлайн-школі.

Використання багатокамерної відеозйомки дозволить показати захід із різних планів та ракурсів, що зробить фінальне відео набагато цікавішим.

Зміна планів потрібна, щоб утримати увагу глядача. Це зробить процес перегляду цікавішим, а навчання – більш продуктивним.

Livestream пропонує:

  • Повне технічне обладнання: локація камери світло звук;
  • Найкращий постпродакшн від професіоналів;
  • Студія з величезними можливостями або виїзд на вашу локацію;
  • Супровід проекту 24/7 конс’єр-менеджером;
  • Особистий режисер.

Як правильно вибрати виконавця відеозйомки семінару, тренінгу чи конференції?

Як і в будь-якій справі, якісна відеозйомка потребує професіоналізму та злагодженої роботи знімальної групи. Вибираючи відеооператора, зверніть увагу на його практичний досвід, наявність необхідного обладнання та можливостей по монтажу та обробці.

Зверніться до нас, щоб отримати максимально якісний результат відеозйомки конференції, семінару або тренінгу.

Професійна відеозйомка семінару чи лекції

Будь-яка успішна компанія дбає про рівень підготовки своїх співробітників. Для цього проводяться семінари, професійні тренінги та лекції. Але часто не всі бажаючі мають можливість потрапити на захід. Крім того, у більшості керівників виникає розумне бажання використовувати навчальні матеріали надалі. Замовивши відеозйомку семінару, лекції або тренінгу, ви отримаєте можливість будь-якої миті переглянути цікавий захід та обговорити його з колегами, а також передати відеозапис іншим співробітникам.

Особливості відеозйомки конференцій та семінарів

При замовленні відеозйомки конференції необхідно детально обговорити програму заходу, а також розташування камер та очікуваний результат. Ми гарантуємо якісний запис звуку, що має вирішальне значення при використанні фінального ролика у навчальних та інформаційних цілях. Крім зйомки основної частини конференції, можлива додаткова зйомка інтерв’ю з учасниками та спікерами, відеозйомка зразків продукції та багато іншого. У процесі монтажу можливе додавання спливаючих титрів з іменами виступаючих, матеріалів конференції, відеозаставки та інших мультимедійних елементів.

Навчальне відео, створене студією Livestream, – це не просто навчальне відео, це синтез оригінального сценарію, створеного на основі принципу індивідуального підходу, додаткових методичних матеріалів, графіки, діаграм, а також різноманітних аудіовізуальних рішень.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!