Skip links

Зйомка музичного кліпу

Професійні музичні кліпи
Хороший звукорежисер здатний зробити запис будь-якого голосу красивішим і мелодійнішим. Цією можливістю користуються ті, хто мріє втілити у життя мрію про музичну сцену.
97
Подій успішно відбулося

Онлайн-трансляція музичних кліпів

У кожного музичного відеоролика є свій режисер, який продумує специфіку, загальний стиль роботи. Потім вибирають місце зйомки, пишуть сценарій, будують декорації, шиють чи беруть на прокат костюми. Далі до роботи підключаються звукорежисер, світлопостановник, спеціалісти з різних спецефектів. Зйомки музичних кліпів – непросте завдання, щоб відео вийшло по-справжньому гідним та якісним, над ним працює велика команда знаючих та досвідчених людей.

Кліпи бувають студійними (записаними на студії без попереднього сценарію та репетицій), постановочними (знятими за сценарієм), художніми (із залученням акторів) або анімованими (виконаними на комп’ютері).

Ще однією важливою умовою вдалої відеозйомки кліпів є використання гарного обладнання, що дозволяє виконати якісний запис картинки та звуку та подальший монтаж ролика. Камера, мікрофони, динаміки, світлові прожектори та інші пристрої повинні бути найсучаснішими та працювати ідеально. Тільки тоді зі звичайного талановитого музиканта може вийти справжня зірка.

Зйомка якісних кліпів

Щоб зняти якісний та цікавий кліп, зовсім необов’язково витрачати задля цього величезну кількість грошей та часу – досить спочатку
звернутися до професіоналів, які зможуть належним чином допомогти утворити найбільш підходящу тактику зйомок. Навіть якщо Вам необхідно відзняти значну кількість часу в кліпі, все одно Ви вільні вибирати серед недорогих варіантів, які до того ж, відрізняються дуже якісним опрацюванням деталей.

Де замовити зйомку кліпу

Якщо ви шукаєте кращі ціни на зйомку відео або кліпу, ви зайшли за адресою. У нас відмінне співвідношення вартості та якості та індивідуальний підхід. Попередню вартість зйомки кліпу легко розрахувати заздалегідь. До того ж, якщо Ви скористаєтеся послугами професіоналів, то майже напевно зможете отримати готовий проект набагато раніше за намічений термін – все потім, що фахівці вищого класу не можуть дозволити собі відливати від роботи і намагаються якнайшвидше уявити клієнту його побажання у вигляді готової роботи. Ми говоримо, що зйомка кліпів стає справою чудовою та якісною тільки в тому випадку, якщо Ви скористаєтеся рекомендаціями та підходами від найбільш перевірених та виконавчих фахівців своєї справи. Таким чином, можна істотно заощадити на часі справи, а також нерідко на його вартості.

Ми продумуємо всі нюанси та створюємо справжні музичні шедеври. Ви самі берете участь у розробці та створенні сценарію. Наш девіз – зйомка кліпу недорого та професійно. Приїжджайте та замовляйте музичні ролики будь-якого формату за приємною вартістю.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!