Skip links

Багатокамерна зйомка концертів

Зйомка концертів та шоу
Індивідуальний підхід, найкраща техніка та апаратура, фахівці-професіонали – запорука наших успішних проектів!
93
Подій успішно відбулося

Організація онлайн трансляцій концертів

Наша компанія пропонує провести онлайн трансляцію концерту будь-якого виконавця чи гурту в режимі online, що дозволить шанувальникам таланту насолодитися виконанням у живу. При інтернет трансляції концерту використовуємо звук із звукового пульта, встановлюємо від 1 до 6 відеокамер у залі, а для динамічності картинки ставимо кінокран. Завдяки такому професійному підходу зйомка проводиться з усіх можливих ракурсів, дозволяючи побачити як артиста, так і публіку.

Ми можемо провести зйомку та трансляції святкових концертів, у яких беруть участь справжні зірки. Трансляції ми організуємо через інтернет, щоб будь-хто зумів насолодитися атмосферою свята під час трансляції шоу в режимі онлайн. Також використовується зйомка зі стедиками з функцією стабілізації картинки для різних концертів, мюзиклів, вистав у театрі, що дозволяє отримати максимально чітку картинку в русі. Професійне обладнання підбирається нашими спеціалістами в залежності від типу заходу.

У роботі використовується професійне обладнання

Кожен тип відеоконференції має свої стандарти та технічні рішення. Ми пропонуємо послугу проведення телемосту під ключ з урахуванням індивідуальних особливостей заходу. Це, наприклад:

  • Штативи моноподи та стабілізатори для якісної відеозйомки концерту;
  • Багатокамерне відеозйомка концерту з різних ракурсів;
  • Зовнішні мікрофони для запису окремих звукових доріжок;
  • Рекордери для запису з аудіо-пульта.

Професійна онлайн-трансляція концерту

Онлайн-трансляція концерту – складний та дуже цікавий процес. З появою телебачення стало можливим передавати міжміські трансляції концертів
та виступів відомих артистів та музичних колективів. Проте телевізійні передачі можливі лише широкого загалу людей, для аудиторії
регіону чи всієї країни. Що часто не відповідає побажанням вузького кола людей, які зацікавлені у творчості певного виконавця чи певної музичної поп-групи. З появою Інтернету та відеоканалів на таких відеохостингах, як youTube чи vimeo, можливість проводити концерти та виступи стала реальною та недорогою. Витрати обмежені лише витратами на організацію та проведення концерту.

Особливості зйомки відео концерту

Робота аудиторії як відеооператора має деякі особливості. Не на кожному заході такі фахівці можуть виходити на сцену
обладнання під час виступу артиста. Також не повинні заважати глядачам, виконуючи свою роботу, блокуючи їх перегляд, але якість відео також не
має постраждати. Щоб отримати відмінний результат, потрібно багато досвіду та теоретичних знань щодо основ відео операторського мистецтва.

Багатокамерна зйомка концерту дозволяє показати виступ із різних ракурсів, із різних точок. Коли глядач перебуває у залі, він бачить виступ на сцені лише з однієї точки. Коли зйомка концерту проведена з кількох камер (не в 2-х і не в 3-х, а в 4-х) змонтований звітний відеоряд виглядає дуже динамічно і різнопланово. У такому звітному відео показані найсмачніші кадри з місць, недоступних звичайному глядачеві в залі.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-х годин — Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!