Skip links

Зйомка на виставці

Виставки
Трансляції операцій на замовлення, жива хірургія у 2D та 3D форматі. Пряма трансляція з операційної до інтернету або на екран у конференц-залі.
97
Подій успішно відбулося

Для чого потрібна відеозйомка на виставці

Відеозйомка на виставці – це більш продуктивне зйомка подій, тому що з отриманого матеріалу можна зробити невеликі ролики. Помістити ролик можна на сайті для ознайомлення клієнтів з діяльністю та напрямками роботи компанії. Якщо ви плануєте залучити нових партнерів, тоді із отриманого відео матеріалу можна змонтувати фільм.

Здавалося б, зйомка виставки – нічим не помітна річ. Серед натовпу людей ходять фотографи чи відеооператори, які роблять знімки, знімають відео та фотографують усе, що відбувається на заході.

Що потім відбувається з отриманим матеріалом, який шлях він проходить і взагалі навіщо проводиться відеозйомка виставки?

Зйомка форуму виставки допомагає скласти звіт про виконану роботу. Зняти відео можна починаючи з моменту офіційного відкриття виставки і до її завершення. Є випадки, коли відеозйомка проводиться для звіту роботи відео оператора, також матеріал підходить для рекламних відеороликів, передач новин.

Відеоролики для виставки стануть чудовим початком кар’єрного зростання вашої компанії. Професійні спеціалісти з отриманих фрагментів змонтують гарний фільм. Перевага такого підходу в тому, що після монтажу матеріалу повноцінне відео можна записати на диск, можна випустити кілька копій. Фотографії можна записати на флеш-карту.

Відеозйомки покажуть відповідальний підхід до організації роботи, професіоналізму компанії. Це викличе зацікавленість у партнерів, інвесторів та клієнтів.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!