Skip links

Інтернет-трансляції зі студії

Трансляція зі студії
Організація інтернет-трансляції з веб-студії, поряд зі звичайними онлайн-трансляціями заходів є досить новим, але ефективним інструментом для спілкування з онлайн-аудиторією.
97
Подій успішно відбулися

Організація інтернет-трансляції зі студії

Вам необхідно організувати онлайн-трансляцію заходу, але немає локації? Компанія “Livestream” пропонує Вам послугу з проведення інтернет-трансляцій з професійної студії. Будь то концерт, майстер-клас, презентація вашого нового продукту, інтерв’ю – будь-який формат ми організуємо для вас у нашій унікальній студії! Навіть найвибагливіші учасники зйомок оцінять вдале місце розташування та зручності локації!

Вибір веб-студії. Ви можете організувати трансляцію як із власного офісу, запросивши компанію-підрядника для підготовки приміщення та організації трансляції, так і орендувати професійну студію зі знімальним та іншим необхідним обладнанням.

Оформлення веб-студії. Щоб справити на аудиторію враження, оформіть веб-студію відповідно до вашого корпоративного стилю або відповідно до потреб інтернет-трансляції, наприклад, використовуйте прес-волл. Також Ви можете провести зйомку на зеленому фоні та попросити підрядника накласти потрібне зображення за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.

Способи спілкування з онлайн аудиторією. Найчастіше для спілкування використовують чат, вбудований у програвач. Але існують інші можливості залучення аудиторії: наприклад, у плеєрі трансляцій можна налаштувати інтеграцію з соціальними мережами (Facebook, Twitter) або провести опитування (про якість онлайн-трансляції, про спікерів, за темою заходу тощо).

Ведучий чи модератор. Якщо Ваша інтернет-трансляція має на увазі виступи не одного, а кількох спікерів, запросіть на захід ведучого чи модератора. Ця людина представить виступаючих, підкаже спікерам, коли настав час із виступу, поставить запитання аудиторії з чату і так далі.

Трансляція зі студії

Які заходи можна проводити з веб-студії? Найчастіше це майстер-класи, які навчають лекції, виступи перших осіб компаній перед співробітниками чи акціонерами, а іноді – і онлайн-конференції.

Організація інтернет-трансляції з веб-студії потребує менше зусиль, ніж, наприклад, організація трансляції церемонії вручення великої премії. Проте основні правила організації трансляцій залишаються в силі і до них додаються нові нюанси:

Ми оперативно відповімо на всі питання і складемо прорахунок вартості для Вашого проекту!

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!