Skip links

Онлайн-трансляція подій

Урочисті події
Онлайн-трансляція урочистих подій з нами – це цікаво, легко та вигідно. Ми працюємо чітко та грамотно, тому створюємо лише яскраві, чіткі, творчі, сучасні, високотехнологічні відео.
97
Події успішно відбулися

Онлайн-трансляція подій

Наші оператори зможуть привернути до себе навіть найвибагливіших «акторів», щоб уловити найцікавіші кадри для зйомки. Якщо це командні змагання або інші «багатолюдні» події, то використовуємо кілька камер, щоб не прогаяти жодного примітного моменту. І пам’ятайте, кожна мить неповторна, тому варто відобразити її, щоб яскраві спогади радували вас якнайдовше і викликали на обличчі тільки милу посмішку.

Відобразити урочисту подію також важливо, як бути присутнім на ній. І від того, наскільки якісною та яскравою буде картинка, залежить настрій після свята. Кожен захід: день народження дитини, ювілей начальника, корпоратив, презентація, концерти, день міста чи інші події мають власну специфіку.

Тому важливо не тільки розуміти особливості, а й застосовувати на практиці знання, які дозволять створити унікальні кадри, що передають атмосферу та настрій свята. Якщо Вам необхідна відеозйомка заходів, то ми можемо запропонувати Вам свої послуги зі зйомки подій.

У нашому розпорядженні є лише унікальне сучасне обладнання, яке дозволяє створити якісне відео з високим ступенем дозволу.

Відеозйомка урочистих подій

Організація весільної урочистості – захід дуже відповідальний. При цьому важливими є навіть дрібниці. Все торжество має пройти бездоганно і після спогади про нього повинні викликати лише позитивні емоції. На допомогу для пожвавлення таких пам’ятних моментів допоможе відеозапис.

Організація онлайн-трансляції Вашого свята від професіоналів

Сучасна відеознімальна техніка дозволяє дуже якісно відобразити дорогі спогади. Але однієї техніки мало, важливий професійний і творчий підхід до справи. Можливо знадобиться допомога професійних відеооператорів. Відеозйомка весіль – дуже значущий момент організації свята ще й тому, що через багато років зі спогадів залишиться ця сама зйомка.

Важливо не просто зняти весь захід від початку до кінця, важливо акцентувати увагу на якихось значущих моментах та місцях заходу для більш яскравої передачі атмосфери свята. Також у такій справі важливу роль відіграє оформлення та правильний монтаж знятого матеріалу. Це може бути просто документальний фільм як кінохроніка, а може навіть художній фільм, слайд-шоу роликів найяскравіших моментів заходу та інші
варіанти оформлення відео.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години – Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!