Skip links

Онлайн-трансляція у медицині

Онлайн-трансляція у медицині
Трансляції операцій на замовлення, жива хірургія у 2D та 3D форматі. Пряма трансляція з операційної до інтернету або на екран у конференц-залі.
97
Подій успішно відбулося

Трансляція хірургічних операцій

Один із найактивніших напрямків нашої компанії – проведення зйомки та трансляції медичних операцій (жива хірургія). Ми знімаємо та транслюємо відкриті та закриті операції в конференц-зали та інтернет. Додатково комплектуємо проекторами та екранами, плазмовими панелями, обладнанням для синхронного перекладу тощо. Для роботи в операційних використовуються PTZ камери високої деталізації, які керуються віддалено та не заважають хірургу.

Щоб підвищити якість освіти, потрібно використовувати будь-які джерела та інструменти. Тому наша компанія пропонує таку послугу як організація відеотрансляцій з операційних. Насамперед, вона корисна студентам медичних університетів, яким потрібні наочні візуальні посібники.

Організація відеотрансляцій із операційних на екрани до зали заходу з двостороннім голосовим зв’язком. Виведення високоякісного відео з операційної без затримок на великі екрани та можливість оперативного голосового зв’язку з хірургічною бригадою.

Види операцій

Відкриті операції та косметологія. Для показу робочої області на відкритих операціях використовується зв’язка з купольних дистанційно-керованих камер та класичної відеокамери 4К на штативі. Це дозволяє максимально детально та інформативно показати процес, не заважаючи при цьому роботі лікарів.

Відеоасистовані операції. Підключення будь-яких відеостоянок, рентгенів, мікроскопів та інших медичних приладів.

Формат 3D та 4K. Якщо відеостійка підтримує вихід 3D та 4К — можна передати та показати у конференц-залі.

Організація відеотрансляцій із операційних

Така відео трансляція дозволяє створити двосторонній зв’язок між глядачами та хірургами. Під час проведення такої конференції глядачі можуть написати свої питання хірургу. Їх зачитуватиме черговий помічник, а лікар відповідатиме вголос. Це суттєво скорочує прірву між лікарями, дозволяє вчитися та бути весь час на зв’язку. Таке рішення ідеальне, адже можна створювати міжнародні конференції та швидше впроваджувати інновації. Відкриті операції дозволять урятувати життя більшій кількості людей. В результаті ви отримаєте докладний навчальний відеокурс, який згодом зможете переглядати.

Прямі трансляції операції — технічно складна послуга, в якій кінцева вартість проекту може змінюватись виходячи з різних вступних: місце проведення операцій, тематика, наявність провідного інтернет-каналу на майданчику, час початку монтажу обладнання, наявність відповідного проекційного обладнання та багато іншого.

Проводимо онлайн-трансляції за вигідними цінами

Full HD трансляція

Для трансляції вебінару достатньо однієї камери. Для динамічніших ефірів потрібно кілька ракурсів.

Організуємо "Під ключ"

Маємо великий досвід підготовки різноманітних подій. Від приватних свят до корпоративних івентів.

Надаємо спеціалістів

У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Звукорежисери, відеорежисери, оператори тощо.

Персональний підхід

Працюємо з будь-яким обсягом та завданнями. Організуємо велику онлайн трансляцію, здамо апаратуру в оренду.

При замовленні трансляції тривалістю
більше 4-ї години — Знижка -20%!

Отримайте консультацію Безкоштовно

Ми обговоримо з Вами деталі проекту та запропонуємо оптимальне рішення.
Використовуйте наш телеграм бот livestream_ua_bot
отримайте швидкий прорахунок вартості та гарантовану знижку в 25%!