Skip links

Завдання систем відеоконференцзв’язку

Віддалені консультації.
Організація та проведення онлайн-трансляції відеоконференції дозволяє компанії залучити до обговорення проблеми сторонніх експертів, у тому числі закордонних, уникнувши транспортних витрат, пов’язаних з їх особистим приїздом та перебуванням.

Прискорення ділових комунікацій.
Зібрати всіх членів переговорів для відеоконференції набагато простіше, ніж наживо. Отже, обговорення та ухвалення рішення з критичних питань бізнесу може вкластися у кілька годин. Тоді як при традиційному спілкуванні для цього можуть знадобитися дні та тижні.

Спілкування, наближене до живого.
На відміну від телефонного зв’язку відеоконференцзв’язок забезпечує максимальне наближення до традиційного спілкування. Учасники відеоконференції бачать і чують один одного так само, якби знаходилися поруч. А спеціалізовані рішення для телеприсутності зовсім нівелюють різницю.

Візуальний характер зв’язку дозволяє всім членам конференції передавати не лише усну, а й візуальну інформацію: графіки, діаграми, документи, демонстрації макетів, навчальні посібники та відеоролики.

Скорочення витрат.
Можливість здійснення комунікації між віддаленими підрозділами компанії «по повітрю» виключає допоміжну логістику, пов’язану з навчанням персоналу, координацією роботи географічно рознесених підрозділів, нарадами та презентаціями.

Збільшення продуктивності праці.
Найменше часу витрачається на організаційні заходи, і більше на фактичні. p align=»justify»> Також, зростання продуктивності обумовлений скороченням часу реакції компанії на зміну зовнішніх умов.