Skip links

Як провести онлайн трансляцію

Сьогодні можна легко провести онлайн трансляцію будь-якого заходу. Але провести ефективну трансляцію на гідному рівні можна лише звернувшись до спеціалізованої компанії з організації онлайн трансляцій. Досвідчені фахівці допоможуть вам визначитися з оптимальною кількістю камер та місцями їх розміщення на майданчику, підкажуть, чи потрібне додаткове звукове чи світлове обладнання, а, головне, покажуть вам, як провести онлайн трансляцію так, щоб кожен онлайн глядач міг сказати “Я там був! ”

Щоб онлайн глядачі дійсно отримали задоволення від перегляду вашого заходу в мережі, насамперед подбайте про плеєр трансляції. При виборі програми зверніть увагу на функціональність програвача, адже від цього безпосередньо залежатиме залучення онлайн глядачів у перегляд.

Перша група функцій програвача стосується того, як провести онлайн трансляцію з максимальною зручністю перегляду для глядача. Переконайтеся, що вибраний плеєр трансляції дозволить глядачеві перемикати якість відеозображення. Якщо ваш захід — міжнародний і має на увазі роботу перекладача, попросіть підрядника вставити в програвач функцію перемикання мов. Якщо захід триває кілька годин або складається з декількох доповідей, скористайтеся функцією поділу трансляції на епізоди — вашим глядачам буде легше знаходити спікера, який їх цікавить.

Наступна група функцій дозволяє онлайн-глядачам спілкуватися між собою. Щоб об’єднати віртуальних глядачів, підключіть до програвача стрічку трансляції з твіттера з хештегом вашого заходу, розмістіть програвач трансляції у ваших спільнотах на Facebook, зробіть перехресну трансляцію на You Tube каналі. Так ваші глядачі зможуть спілкуватися один з одним у зручному для них форматі та ділитися враженнями про те, що відбувається з друзями, колегами та знайомими, серед яких може бути ваша аудиторія.

Третя група функцій плеєра трансляцій відповідає за зворотний зв’язок. Найчастіше для цього використовують опитування або проводять вікторини та конкурси з подарунками. В цілому, як провести онлайн трансляцію та чи використовувати додаткові функції плеєра трансляцій – вирішувати вам. Але пам’ятайте, що задоволений онлайн-глядач завжди поділиться враженнями про ваш захід з великим колом людей. А для того, щоб глядач був задоволений, вам варто зробити свою трансляцію справді незабутньою, не схожою на інші і думати про свою аудиторію.