Skip links

Як провести інтернет трансляцію для внутрішніх цілей

Інтернет трансляції може бути ефективним інструментом у маркетингу і рекламі, а й у сфері управління персоналом. Завдяки сьогоднішній повсюдній доступності інтернету великим компаніям стало простіше об’єднувати співробітників з різних міст, регіонів і навіть країн і підтримувати корпоративну культуру, в тому числі і за допомогою інтернет трансляцій.

Способи використання цього інструменту можуть бути різноманітними, наприклад, організувати телеміст із співробітниками з різних регіонів, зробити трансляцію вручення премії кращим співробітникам або створити вебкаст про життя компанії. Кожен із цих способів переслідує загалом одну й ту саму мету — ближче познайомити співробітників однієї великої компанії один з одним, допомогти їм налагодити контакт, щоб потім успішніше вирішувати поставлені перед компанією завдання.

Особливо ефективними є інтернет трансляції для освіти співробітників з регіонів. Адже таким чином ви можете проводити разові майстер-класи або семінари, в тому числі запросивши цікавих спікерів з боку, так і створити власну навчальну програму для нових співробітників. При цьому ви легко зможете зберігати записи на корпоративному сервері, щоб будь-який співробітник міг згодом скористатися існуючим матеріалом для підвищення власної кваліфікації.

Як провести інтернет трансляцію внутрішнього заходу?

По-перше, знайдіть компетентного та досвідченого підрядника.

По-друге, вам варто подбати про допуск до заходу лише ваших співробітників. Для цього, обговорюючи з компанією-підрядником захід, одразу повідомте, що трансляція має бути закритою. Також можете обговорити можливість розміщення програвача трансляції на вашому внутрішньому сервері, а не на серверах підрядника. Правда, в такому випадку відповідальність за збереження матеріалів нестиме ваша компанія, а не підрядник.

І по-третє, підготуйте співробітників до нового способу спілкування. Як відомо, часто все нове сприймається з побоюванням, тому розповівши, наприклад, у внутрішній e-mail розсилці про майбутню інтернет трансляцію, ви допоможете своїм співробітникам правильно налаштуватися та отримати задоволення від нового способу спілкування.