Skip links

Як організувати телеміст

Як організувати телеміст під час конференції

Коли ви організуєте якусь професійну конференцію, насамперед ви складаєте програму заходу. Але сьогодні проводяться сотні однотипних конференцій на рік, як виділитися із загальної маси? Запропонуйте вашим клієнтам нову форму подання інформації – проведення онлайн телемосту! Навіщо і як організувати телеміст під час конференції?

Цілі телемосту можуть бути різними:

  • стоматологічна асоціація під час нещодавньої конференції організувала телеміст з однієї зі стоматологічних клінік, де у прямому ефірі лікар-стоматолог провів операцію зі встановлення імпланту, паралельно відповідаючи на запитання глядачів. Завдяки телемосту учасники конференції побачили на великому екрані всі нюанси операції, чого не можна було зробити, організувавши навчальний кабінет в одній із залів конференції.
  • компанія-виробник автомобілів під час дилерської конференції провела телеміст з одним із дилерських центрів, в якому було представлено нову модель автомобіля. Оператор із відеокамерою крупним планом зняв автомобіль зсередини та зовні, а глядачі в залі змогли оцінити особливості нової моделі, не залишаючи своїх місць.

Щоб провести телемост під час вашої конференції, знайдіть компанію-підрядника, яка надає послуги телематичного зв’язку (бажано, щоб компанія мала спеціальну ліцензію на ведення такого роду діяльності). Фахівці, які мають досвід роботи в цій сфері, добре знають, як організувати телеміст, де і скільки камер потрібно розмістити, як вивести зображення з усіх точок підключення на екран і т.д. Це дозволить вам зосередитися на вирішенні власних завдань, яких у організаторів конференцій завжди вистачає.

Організація телемосту під час конференції – чудовий спосіб виділитися із загальної маси для вашого заходу. Запрошуйте закордонних колег, дозвольте учасникам з різних міст спілкуватися одне з одним, здивуйте ваших колег та гостей новим способом подання інформації – все це можливо за допомогою телемосту!