Skip links

Як організувати інтернет-трансляцію

Як організувати інтернет-трансляцію?

В останні роки розвиток інтернету та сучасних технологій дозволило багатьом компаніям вийти на якісно новий рівень спілкування зі своєю цільовою аудиторією. Такі речі, як соціальні мережі, скайп та вебінари, стали повсякденними інструментами в маркетинговому арсеналі майже кожної компанії.

Коли компанія проводить оффлайн-захід — майстер-клас, лекцію тощо, — вона втрачає частину аудиторії. У такій ситуації є вихід: проведення інтернет-трансляції заходу.

Ви запитаєте, як організувати інтернет-трансляцію? Почнемо з того, що будь-яка онлайн-трансляція включає три етапи:

1. Професійна зйомка;

2. Передача сигналу від камер в інтернет через серверну мережу підрядника;

3. Перегляд трансляції у спеціальному плеєрі.

Теоретично, різні етапи можна доручити різним підрядникам. Наприклад, окремо знайти знімальну бригаду з обладнанням, окремій компанії доручити питання передачі сигналу в інтернет, знайти та придбати плеєр трансляції.

Щоб уникнути подібних труднощів та скоротити зусилля щодо організації інтернет-трансляції з боку вашої компанії, найміть підрядника.

Професійний підрядник повинен мати:

парк професійного знімального обладнання (камери, звук, освітлення тощо) та штат кваліфікованих співробітників (режисери, оператори, інженери, освітлювачі, звуковики тощо);

серверну інфраструктуру для швидкої та надійної передачі даних в інтернет;

та власний плеєр трансляції.

Також при виборі підрядника зверніть увагу на досвід компанії у проведенні подібних заходів, почитайте відгуки про роботу компанії, та обов’язково переконайтеся, що підрядник має ліцензію на надання телематичних послуг зв’язку. Без цієї ліцензії компанія формально не має дозволу на надання послуг з організації інтернет-трансляцій. Її відсутність може опосередковано свідчити про некомпетентність підрядника. Вибравши грамотного та професійного підрядника, ви не задаватимете питання “як організувати інтернет-трансляцію”, але отримаєте якісний продукт (інтернет-трансляцію та її запис) та зміцните відносини зі своєю онлайн-аудиторією.