Skip links

Відеозйомка заходів та свят Київ

Послуга професійної відеозйомки в Києві підходить для компаній та приватних осіб. Для компаній замовлення відеозйомки заходів та свят зможе стати якісною та ретельно спланованою піар-акцією, яка передбачає підвищення статусу та значущості організації. Домогтися впізнаваності вашого бренду допоможе цікавий ролик, що запам’ятовується, що відрізняється високою якістю, яка можлива завдяки високому професіоналізму нашого оператора.

Якісний відеоролик – також це чудовий маркетинговий інструмент. Для приватних осіб відео-зйомка із залученням досвідченого фахівця стане чудовою нагодою отримати фільм про подію зі студійною якістю.

Які завдання вирішує професійна event-відеозйомка

Ми не просто знімаємо будь-які заходи, а й грамотно пакуємо візуальну частину свята. Ціна послуги відеозйомки свята включає готові рішення для ваших завдань. Скориставшись послугою відео, ви одночасно вирішуєте кілька завдань:

Для підприємств:

заявляєте вашу експертність перед компаньйонами та клієнтами;

формуєте позитивний образ, використовуєте актуальний формат SMM-контенту;

розширюєте продаж та маркетинг основних груп товарів;

підвищуєте рівень корпоративної культури організації.

Для приватних осіб:

отримуєте красивий, професійно відзнятий ролик або фільм, грамотно змонтований;

не турбуйтеся про пошук оператора — ми беремо на себе всі турботи про зйомку;

за вашим бажанням, діємо відповідно до сценарію, розробленого індивідуально (опитування гостей, інтерв’ю, індивідуальні записи учасників події) тощо.

Готові ролики та запис з високою якістю ви можете використовувати для різних цілей, і викладати їх у соцмережі або:

На YouTube та ін;

Корпоративний сайт;

Надіслати клієнтам, гостям;

Помістити у власне портфоліо (якщо ви замовили зйомку виступу, ролика);

для ЗМІ в інтернеті. На всіх етапах відеовиробництва ролика ми враховуємо ваші критерії та побажання. Залежно від ваших побажань, наші фахівці розроблять відповідний сценарій та структуру відеоролика так, щоб він відповідав вашим побажанням. Звертайтеся до нашої компанії Livestream, ми будемо раді співпраці з вами!