Skip links

Спортивні події

Ви – організатор спортивного заходу, тренер, власник спортивного клубу, директор спортшколи, спортивного закладу…

Разом із нашими фахівцями ви зможете замовити сценарій онлайн-трансляцію з урахуванням специфіки вашого спортивного заходу. Під час опрацювання сценарію визначаться основні параметри майбутнього прямого ефіру в інтернеті:

  • оптимальна кількість знімального обладнання для успішної трансляції;
  • основні об’єкти для зйомки: що знімати крупним планом, що – загальним, чи потрібна зйомка рухомими камерами, чи потрібно показувати вболівальників у залі, визначимо точки зйомки;
  • потрібно виводити на екран рахунок та час гри;
  • як представляти команди, що змагаються, або спортсменів;
  • потрібно буде показувати рекламні ролики ваших рекламодавців у трансляції;
  • будуть включення інтерв’ю, уповільнених повторів, інфографіки тощо

Для популяризації вашого виду спорту, просування клубу чи спортшколи та додаткового заробітку вам допоможе проведення прямих онлайн-трансляцій спортивних змагань в інтернеті.

Незалежно від масштабу заходу, будь то змагання з командних видів спорту, бодібілдингу, єдиноборств, більярду, шахів, легкої атлетики, професійні, аматорські чи дитячі – ми організуємо і проведемо пряму багатокамерну трансляцію, щоб онлайн-глядачі відчули атмосферу максимально.

Від розміру майданчика та кількості точок показу змагання залежатиме кількість відеокамер та їх тип – стаціонарні чи рухомі, а від складності змагання – кількість операторів багатокамерної зйомки. Необхідність присутності при проведенні трансляції режисера для відеомонтажу в режимі онлайн визначається бажанням чи ні отримати динамічний та інформативний відеоролик про захід. Потрібно зізнатися, що кожна додаткова опція збільшує ціну трансляції, але це варто робити заради якості та краси!