Skip links

Скільки коштує організувати онлайн-трансляцію премії чи нагородження

На сцену виходить ведучий, вимовляє вітальну промову, повідомляє список претендентів на перемогу в конкурсі. Глядачі завмирають в очікуванні, ловлять кожне слово спікера, а потім радіють за того, хто переміг. Як організувати онлайн-трансляцію такої події, щоб сфотографувати кожну емоцію? І скільки коштуватиме проведення церемонії нагородження чи премії онлайн?

Нагородження та премії: особливості формату

Заходи такого формату – це урочисті події, на яких відзначаються здобутки людей чи організацій. Такі івенти проводяться у різних галузях: наука, мистецтво, культура, спорт, кіно, музика, освіта, бізнес.

Залежно від області, цілей, правил та традицій програма премій може різнитися. Але зазвичай вона включає такі частини:

  • Відкриття заходу, вітальні слова від організаторів чи представників журі.
  • Вручення нагород та промови переможців.
  • Музичні або театральні виступи для розваг гостей та учасників.
  • Закриття заходу та подяки.

Часто нагородження проводять компанії для своїх співробітників з метою заохочення, мотивації та підтримки лояльності. Такі внутрішньокорпоративні заходи можуть відбуватися щорічно чи рідше, в особливих випадках – наприклад, для визнання визначних успіхів працівників.

Організація прямих ефірів з премій та нагороджень

В останні роки все популярнішими стають онлайн-трансляції нагороджень. Трансляції допомагають онлайн-глядачам премій почуватися частиною події та відсвяткувати досягнення лауреатів разом із ними. У корпоративному середовищі прямі ефіри з нагородження також відіграють важливу роль: вони допомагають об’єднувати співробітників з різних офісів, створити відчуття єдності та причетності до культури компанії.

Організатори можуть включати в онлайн-трансляції інтерактивні елементи, наприклад, голосування за номінантів, запитання та відповіді у режимі реального часу, можливість залишати коментарі та привітання переможцям. Так заходи стають цікавішими і сильніше залучають аудиторію до атмосфери урочистостей.

Вартість онлайн-трансляції

Проведення онлайн-трансляції премії чи нагородження – складний та відповідальний процес. Можливо, у такому форматі заходів немає активності, як у спортивних іграх, зате є своя динаміка, напруга, інтрига. Потрібно організувати трансляцію так, щоб глядачам передавалася кожна емоція номінантів та переможців. Як це зробити? Ми врахували всі вимоги до хорошої трансляції та зібрали необхідні складові:

Сучасне обладнання

Для якісної трансляції необхідні 2-3 професійні камери, мікрофони, а також додаткова звукова та світлова техніка.

Дослідна команда

Важливо, щоб організатор трансляції вже мав досвід проведення саме нагород та премій, оскільки цей формат має свою специфіку. Професіонали, які вже організовували прямі ефіри таких заходів знають, де краще розташувати камери, як налаштувати звук, що краще включити до сценарію тощо.

Стабільний інтернет

Щоб трансляція не перервалася на середині через проблеми зі з’єднанням, краще налаштувати на майданчику резервний інтернет. Так ви зменшите ризик форс-мажорних ситуацій.

Місце проведення

Важливо підібрати місткий функціональний майданчик, який відобразить статус вашої компанії чи заходу. Краще потурбуватися про це за кілька місяців до нагородження, оскільки хороші майданчики можуть бути заброньовані на тижні вперед.