Skip links

Що потрібно для організації телемосту

Проведення телемосту є можливістю виступу на заході спікерів, які знаходяться у різних містах. Для організації такого заходу знадобиться певний набір відеообладнання та іншого технічного обладнання.

Насамперед необхідно визначитися, як здійснюватиметься управління телемістом, на базі спеціалізованого апаратного терміналу або персонального комп’ютера з відповідним програмним забезпеченням. Перший варіант набагато простіше налаштовується, зате другий передбачає набагато більшу гнучкість налаштувань.

З організацією телемосту з допомогою персонального комп’ютера все устаткування підрозділяється кілька підсистем – технологічне телебачення, відображення інформації, захоплення звуку, озвучування приміщення. При налаштуванні важливо досягти синхронності звуку та відео. Це дозволить учасникам телемосту почуватися максимально комфортно.

Для відображення відео оптимальні для використання РК-панелі. Для їх застосування не потрібно затемняти приміщення, як це потрібно під час роботи з проекторами. Потрібний розмір панелі залежить від конкретної ситуації. Для великих приміщень та конференцій з великою кількістю глядачів та учасників використовується відеостіна. Це відразу кілька пристроїв, які об’єднані в один екран.

Перед початком телемост все заздалегідь перевіряється, щоб під час проведення заходу не виникало технічних накладок. Також важливо використати якісну техніку, яка не підведе у відповідальний момент.