Skip links

Бізнес-Телеміст. Проведення телемостів

Проведення телемостів у журналістиці та політиці – досить поширене явище. А ось телемости у бізнесі – явище досить нове. Бізнес-телемости можна поділити на кілька груп із завдань, які вони вирішують.

По-перше, телемости допомагають об’єднати співробітників великих географічно розгалужених компаній. Коли філії компанії знаходяться у різних регіонах України, або навіть у сусідніх країнах, люди, які працюють разом над одним проектом, часто навіть не знають, як виглядають їхні співрозмовники. Проведення телемостів під час роботи над великими проектами допомагає співробітникам спілкуватися віч-на-віч, незважаючи на кілометри, що їх розділяють. Такий спосіб спілкування нагадує співробітникам, що з іншого боку теж знаходяться люди, і вони разом працюють над вирішенням спільних завдань, а це, у свою чергу, позитивно впливає на результати роботи групи та бізнес в цілому.

По-друге, телеміст, на відміну від звичайної онлайн-трансляції, дозволяє відразу отримати зворотний зв’язок. Так співробітники віддаленої філії можуть, наприклад, безпосередньо задати топ-менеджерам компанії, що їх цікавить, і відразу ж отримати на нього відповідь, без тривалого ходіння по інстанціях і бюрократичної тяганини, яка часто присутня у великих компаніях.

По-третє, телемости незамінні під час різних конференцій. Адже в такому форматі ви можете суттєво розширити список ваших спікерів, запросивши, наприклад, закордонного гостя, який через брак часу та щільного розкладу не може виділити 1-2 дні заради однієї доповіді, а от пару годин для виступу онлайн легко знайде.

Також за допомогою телеміст ви можете проводити трансляцію, наприклад, із заводу компанії, щоб розповісти учасникам вашого заходу про процес виготовлення вашої продукції.

У будь-якому випадку, телеміст може стати відмінним додатковим інструментом у вашому арсеналі, за допомогою якого вирішувати бізнес-завдання стане простіше та ефективніше.