Skip links

Проведення телемосту

Провести телеміст між різними містами і навіть країнами стало простіше!

Перший телеміст відбувся у серпні 1962 року – понад 50 років тому. За наступні півстоліття технології зробили крок настільки далеко, що сьогодні провести телемост може будь-яка компанія.

Для організації проведення телемосту вам знадобиться надійне інтернет-з’єднання, відеокамери в кожній точці підключення, звукове обладнання (на основному майданчику заходу) та мікрофони, додаткове освітлення, відеомікшери та інше обладнання для сигналів з різних камер на одному екрані та передачі сигналу в інтернет. Також вам знадобиться програмне забезпечення – спеціальний плеєр трансляцій.

Для організації цікавого телемосту вам знадобиться і сценарій трансляції. Коли виводити в ефір кожну точку підключення, як організувати трансляцію з кількох точок підключення, чи потрібні титри — ці та багато інших моментів потрібно обміркувати та зафіксувати у сценарії до початку заходу, щоб у процесі у вас не виникло неприємних моментів на кшталт виведення в ефір не того міста або переплутаних титрів під час виступу важливих гостей.

Звісно, ​​з першого разу успішно провести телемост власними силами мало кому вдається. Звернувшись до надійного підрядника, який має досвід роботи на ринку онлайн-трансляцій, ви уникнете безлічі «підводних каменів».

Наша компанія допоможе вам провести телеміст будь-якої складності, чи знаходяться точки підключення в одному місті, сусідніх областях або навіть на різних континентах. Наші спеціалісти приїдуть до вас зі знімальним обладнанням або допоможуть налаштувати камери та звук вашим співробітникам на місцях. Вони ж допоможуть зі складанням сценарію трансляції, проведуть попереднє тестування всіх майданчиків, підкажуть, які камери де краще розмістити і як організувати процес трансляції так, щоб під час заходу не виникло жодних екстрених ситуацій.