Skip links

Проведення телемостів та телеконференцій

Організація проведення трансляції телемосту – важливий та відповідальний захід, що дозволяє налагодити зв’язок між двома та більше співрозмовниками через трансляцію картинки та звукового супроводу. Відеостудія проводить такі операції. Для надання цих послуг використовується спеціальна техніка та автопарк. Заходи можуть бути локальними та виїзними. Останні мають ряд переваг. Сюди можна віднести можливість вирішення питань будь-якої складності без залучення сторонніх підрядників та підвищення цін.

В даний час організація телемосту — об’єднання двох і більше точок в одному віртуальному просторі. Якісний відеоконференцзв’язок заснований на передачі відеосигналів Full HD, що виключають тимчасові затримки та перешкоди. Для захисту від розриву зв’язку застосовуються спеціальні протоколи. Тут виключені будь-які можливі перешкоди, властиві для Skype та інших варіантів програмного забезпечення.

Відеостудія забезпечує можливість спілкування таким чином, ніби опонент по розмові знаходиться в одній кімнаті. Для цього створюється телеміст у форматі цілісної події. Останнє може стати кульмінацією важливих заходів. У процесі такого телемосту сторони, що беруть участь, забезпечуються обладнанням, що складається з декількох камер, пульта режисера, мікрофонів. Це дозволяє транслювати глядачам ефір, рівень якого аналогічний до професійної екранної графіки.

Різні ціни має організація телемосту вартість, зазвичай, залежить від кількох чинників – кількості учасників, числа і типу камер, особливостей мовлення тощо. Відеостудія пропонує відвідати офіційний сайт, щоб ознайомитись з тарифами.

Як працює телеміст

Варто зазначити, що проведення телемосту – цікаве і водночас дуже складне інженерне завдання. Вирішується вона у рамках прямого ефіру. Отримати справді видовищний захід можна лише за умови ретельного планування. Не обійтися в подібній ситуації без високоякісного сучасного обладнання. Великий вплив на результат надає професіоналізм команди організаторів. Професійна відеостудія пропонує комплексне вирішення цього питання. Щоб скористатися послугами високого рівня, достатньо оформити відповідну заявку.