Skip links

Професійна відеозйомка заходів

Кожна подія – це низка миттєвостей. Ці моменти мають цінність, що виходить далеко за межі самої події. В рамках заходу важливо грамотно продемонструвати те, чим ви пишаєтесь. Таке відеовиробництво заходів завжди пов’язане з великою кількістю людей, специфічною обстановкою, яка вас постійно тримає в тонусі та змушує діяти.

Зйомка концертів, спортивних подій та інших важливих заходів

Як компанія з виробництва відео з повним спектром послуг, ми знаємо з досвіду, що зйомка заходів є унікальними за своїми потребами у відео. Унікальний і наш погляд по той бік камери: крім стандартних знань про зйомку, ми маємо професійні навички щодо постановки кадру.

На відміну від інших форм виробництва, які часто створюються за сценарієм, розкадруванням та виконуються організовано, події є необробленими. У кожній події є несподівані «вау» моменти, динамічні ракурси та можливість сфотографувати щось більше, ніж просто сама подія.

Етапи зйомки заходів

Планування. Від технічного проектування та управління до обладнання, знімальної групи та взаємодії з командою зі звуку та світла важливо провести повну оцінку ризиків та заздалегідь розробити плани на випадок непередбачених обставин. Вибір обладнання. Багатокамерна зйомка вимагає мікшування зору, режисерів та звукорежисерів. Захоплення основних моментів. Гарно створене відео з основними моментами зафіксує найкращі кадри заходу та об’єднає їх у короткий, легко засвоюваний фрагмент контенту. Постпродакшн. Від звукового оформлення до корекції кольору, 2D- і 3D-анімації, моушн-графіки та зйомок — масштабна робота зі знятим матеріалом.