Skip links

Проведення трансляцій «під ключ»

Проведення онлайн-трансляції заходів будь-якого рівня стають все більш затребуваними. Чи проводите ви церемонію вручення премії, спортивне змагання, лекцію шановного спікера чи майстер-клас для співробітників вашої компанії, онлайн-трансляція дозволяє розширити межі заходу та запросити максимально можливу аудиторію.

Але аудиторію важливо не лише запросити, а й утримати, в ідеалі – на весь час проведення заходу. Досягти такого результату можна лише запропонувавши глядачам справді якісний продукт.

Організація та проведення трансляцій – досить трудомісткий, вимогливий до деталей процес. Тому найкраще довіритися професіоналам – компанії-підряднику з досвідом роботи на ринку онлайн-трансляцій та успішними завершеними проектами.

Наша компанія здійснює проведення трансляцій «під ключ». Це означає, вам не доведеться турбуватися про встановлення камер, освітлення, звукове обладнання та передачу сигналу в інтернет. Наші фахівці самі зв’яжуться з техслужбою майданчика, де ви проводитимете захід, вирішать усі питання та підготують місце для онлайн-трансляції до потрібного терміну.

Власний плеєр трансляцій має ряд унікальних функцій, здатний залучити до перегляду трансляції навіть найвибагливішого глядача:

  • чат та опитування;
  • інтеграція із соціальними мережами;
  • розподіл трансляції на тематичні епізоди;

можливість вставки рекламних чи інформаційних роликів під час технічних пауз заходу тощо.

Після заходу ви також отримаєте запис трансляції, який зможете використовувати надалі на свій розсуд (наприклад, продавати їх, отримуючи додатковий дохід, або зробивши професійні рекламні ролики для майбутніх заходів).

Проведення трансляцій з нами дозволить вам залучати додаткову аудиторію для ваших заходів з усього світу, не заглиблюючись у вирішення технічних питань.