Skip links

Особливості проведення онлайн трансляцій

Нині жодна серйозна подія не проводиться без online-трансляції. Тепер користувачі Інтернету мають можливість спостерігати за спортивними змаганнями, концертами, науковими конференціями, виступами політиків та багатьма іншими заходами в режимі реального часу.

Переваги онлайн-трансляції

Цей захід допоможе не лише привернути увагу до події, а й здійснювати продаж та просування бренду. Артист, політик чи підприємець може таким чином багато разів збільшити коло своєї аудиторії.

Крім того, організувати таку трансляцію набагато легше, ніж телеефір. А наявність онлайн-чату дає можливість швидко отримати зворотний зв’язок.

Особливості організації

Хоча організація онлайн-трансляції простіша, ніж проведення телемосту, процес є трудомістким і потребує певного рівня технічного забезпечення.

Теоретично провести пряму трансляцію можна самостійно. Сучасні смартфони, планшети та ноутбуки передбачають можливість стримінгу. Однак якість зображення, звуку та Інтернет-з’єднання часто буває незадовільною. Цей спосіб призначений скоріше для приватного використання. Для проведення стриму з комерційною метою для великої аудиторії краще скористатися послугами фахівців.

Де можна замовити послугу

Замовити організацію онлайн-трансляції можна у нашій компанії. До неї входять послуги операторів, які здійснюватимуть зйомку, монтаж апаратної роботи режисера прямого ефіру. Це необхідно для отримання якісного звуку та чіткого зображення. Для надання послуги використовується найновіше висококласне обладнання.