Skip links

Організація трансляцій спортивних заходів

Проведення онлайн-трансляції спортивних заходів відкриває безліч можливостей як для глядачів, так і для організаторів. Це має бути чітка спільна робота операторів та фахівців, які передають аудіо та візуальну картину в ефір. Через правильно організовану трансляцію глядачі можуть розглянути картину з різних ракурсів, побачити повтори найяскравіших моментів. Для організаторів це спосіб у багато разів підвищити свою аудиторію, залучити впливових спонсорів та необхідних партнерів. Головне, щоб сам процес оноайн-трансляції будь-яких спортивних заходів проводився на професійному рівні.

Як проводяться трансляції спортивних заходів: основні моменти

Розкажемо з прикладу проведених трансляцій. Наша студія спеціалізується на організації спортивних трансляцій онлайн, використовуючи сучасну техніку. Наш колектив – це злагоджена команда професіоналів своєї справи. До її складу входять як оператори, інженер, режисер, а й редактор трансляції, оператор графіки, режисер повторів.

Для якісної картинки та чіткого звучання ми використовуємо сучасну апаратуру. В арсеналі наших фахівців відеокамери під різні завдання зйомки, ПТС, повторна машина, радіомікрофони для інтерв’ю, телевізори, зв’язок з операторами, квадрокоптер.

До складу команди входить професійний коментатор. Його робота залежить від багатьох факторів, у тому числі від погодних умов. Організація коментаторського місця має велике значення, йому потрібен окремий телевізор, звуковий пульт, навушники і мікрофон. Для коментування загальної картини потрібно подбати, щоб коментатора нічого не відволікало та не заважало його роботі. Найголовніше дати коментатору всю інформацію про команди заздалегідь, щоб була можливість підготуватися до гри.

Оператори, які працюють на стадіоні, також докладають чимало зусиль. На них лежить велика відповідальність за правильно збудовану зйомку, взяті ракурси та зйомку найцікавіших моментів. Сучасне обладнання має систему стабілізації (steadicam) для плавної зйомки. Для того, щоб керувати даним апаратом, потрібно мати хорошу фізичну підготовку, а за поганих погодних умов – ще й витривалість. Наш оператор чудово справляється з цим завданням.

Робота триває протягом усього спортивного заходу. Наприклад, при трансляції футбольних матчів, коли команди та вболівальники йдуть на перерву, робота спеціалістів із трансляції йде повним ходом. Необхідно показати небезпечні моменти, накласти на сюжет графічні ефекти, прокоментувати спірні ситуації тощо.

Незалежно від того, якого масштабу спортивний захід проходить, злагоджена робота команди допомагає транслювати подію для великої кількості глядачів. Кожен охочий може відчути себе безпосередньо присутнім на трибуні.

Сьогодні дуже актуальною є послуга проведення трансляцій онлайн. Інформація розлітається світом зі швидкістю світла. Будь-який запис буде вже нецікавим, якщо вболівальники вже дізнаються рахунок. Тому якісна робота фахівців у галузі трансляцій заходів має величезне значення.