Skip links

Організація телемостів у Києві

Для того, щоб організувати спілкування між кількома спікерами, які можуть перебувати в різних куточках планети, вам необхідно замовити організацію телемосту. Якщо вам потрібна швидка та професійна організація телемосту в Києві просто зателефонуйте нам. Наша компанія вам допоможе в цьому, оскільки це один із наших основних профілів у роботі.

Ми допоможемо організувати телемости для того, щоб ви могли легко організувати для себе тренінги, курси, виступи офіційних осіб, а також презентації та прес-конференції. Варто обов’язково відзначити, що телемости дозволяють робити все це в режимі реального часу, і у зв’язку з цим ви матимете можливість вести прямий діалог з людьми, що беруть участь у телемості.

Як правило, телемости необхідні для тих, хто хотів би об’єднати два заходи, що відбуваються в різних місцях, в одне, це можуть бути як офіційні заходи, так і розважальні. Але головне — це те, що ми пропонуємо найвищу якість незалежно від того, який рівень чи формат вашого майбутнього заходу.

Не можемо не відзначити, що ми маємо всі необхідні технології для того, щоб гранично якісно налаштувати телеміст. Так, ми маємо сучасне телекомунікаційне обладнання, яке дозволяє отримувати сигнали високої чіткості без затримок. А решта матеріально-технічної бази відповідає найвибагливішим запитам з боку наших клієнтів.

Що таке організація телемосту? Це копітка праця та тонкий підхід до кожного окремого клієнта. Ми вважаємо, що кожен захід по-своєму унікальний, а це означає, що ми не маємо права на помилку. У зв’язку з цим ми за кілька днів до початку заходу змонтуємо все необхідне для організації телемосту обладнання. Далі ми перевіримо його, проведемо тест кожного встановленого екрана, аудіосистеми, всіх систем зв’язку.

Більше того, фахівці нашої компанії будуть завжди поруч і в ході проведення самого телемосту для того, щоб виправити неполадки, що виникають в ході роботи. Хоча варто сказати, що таких у нашій практиці практично не трапляється. Однак супровід заходу не менш важливий, ніж попередня підготовка до нього.

Як правило, телемости — це кілька джерел відео, які можуть бути об’єднані як на одному екрані, так і транслюватись на різних. Крім того, ми можемо виконати будь-які комбінації з відеозображенням, яке отримуємо під час проведення телемосту. Одним словом, ми зробимо все можливе для того, щоб ви могли забути про всі тонкощі та нюанси організації телемосту, адже це наша робота.

Прекрасно розуміючи, що ви прагнете безумовної якості, ми зробили все, що від нас залежить для комфортного проведення телемосту на вашому заході. Тільки у нас безумовна гарантія якості на всі роботи, які ми проводимо до та під час трансляцій. Сотні задоволених клієнтів та десятки реалізованих проектів говорять про те, що нам довіряють. Це конкурентна перевага, оскільки наш досвід – це ваш спокій у ході організації телемосту.