Skip links

Організація онлайн трансляції заходу у Києві за низькою ціною

Проведення онлайн-трансляції заходу спеціалістами в Києві. Візьмемо він всю технічну бік процесу. Наш спеціаліст заздалегідь обговорить з вами деталі, складе план дій та схему розташування камер. У день заходу встановить обладнання та проведе онлайн-трансляцію з урахуванням побажань замовника. Відеоматеріал буде готовий одразу після заходу. Кількість камер за бажанням.

Поставити запитання можна за телефоном:

Організація онлайн трансляції заходу у Києві можлива у нашій компанії. Ми надаємо низькі ціни, висока якість та дотримання всіх прописаних вимог.

Опис процесу

Наша компанія надає всім бажаючим онлайн трансляції, виконані із застосуванням сучасного та технологічного обладнання. Ми працюємо поетапно:

Найголовніше, що цікавить кожного клієнта вартість. Ми готові запропонувати вам низькі ціни з високою якістю обслуговування. Остаточна ціна залежить від кількох критеріїв: присутність та кількість спікерів, оформлення, необхідності перекладу та ін.

Після опису всіх ваших вимог наша компанія оцінює ресурси, які необхідно підключити до проекту. І вже після всього цього озвучується остаточна вартість за весь проект.

Ми надаємо можливість зйомки в студії тільки вас, спікери можуть бути віддалені, а можуть бути разом з вами.

За потреби ми налаштуємо багатопотокове мовлення, яке відображатиметься на всіх популярних відео майданчиках.

На даний момент ми готові запропонувати вам онлайн захід із продуманим сценарієм до дрібниць.

Як почати співпрацювати з нами

Наша компанія є професіоналами у цьому напрямку. В наявності завжди є найсучасніша техніка, здатна створити найкращу якість вашої трансляції. Ми готові запропонувати кожному клієнту:

Індивідуальний підхід. Розглянемо саме ваш випадок та вимоги. Розробимо унікальний сценарій. Залучимо висококласних фахівців, які дозволять нам зробити процес сучасним та ефектним для глядачів.

Низька вартість. Ми розуміємо, наскільки важлива вам якісна трансляція, тому не завищуємо вартість, а робимо її доступною для кожного клієнта.

Знижки. Надаємо оптимальне ціноутворення, здатне надавати знижки та акції для постійних клієнтів.

Можливість зйомки в наших студіях або у вашій вибраній локації. Ви самі підбираєте місце, де необхідно провести захід, а ми підлаштовуємося під ваші вимоги. Організація онлайн трансляцій у Києві від професіоналів можлива у нашій компанії. Ми готові запропонувати вам лише вигідні умови з індивідуальним розглядом завдання та рішенням у сучасних оформленнях. До процесу залучаються лише фахівці з високими знаннями та досвідом.