Skip links

Організація онлайн трансляції

Оперативно організуємо та проводимо прямі трансляції на проектори, екрани.

Вебінари та телемости.

Робимо запис виступів спікерів на конференціях: відео спікера з камери, захоплення презентацій, звук із мікрофонів. Багатокамерний запис концертів та шоу. Мобільний репортаж із журналістом прямо на заході. Працюємо по Києву та всьому регіону.

Професійний телевізійний підхід

Надаємо комплексне рішення під час проведення онлайн трансляцій: попередня підготовка; необхідне знімальне та мовленнєве обладнання; тестування та репетиції для складних заходів; запис відео та багатокамерний онлайн монтаж.

  • Ефірна графіка; оформлення, титри, врізання презентацій Power Point та PDF, схеми, зображення, відеоролики тощо.
  • Робота журналіста в онлайні, лайф включення, чат з глядачами, хромакей.
  • Зйомка з повітря, передача відео по 4G та LTE.
  • Для спорту можлива трансляція з високою кадровою частотою, включення спортивного коментатора, ефірна графіка, система повторів.

Працюючи в телевізійному форматі, ми даємо глядачеві можливість побачити всі ключові моменти події, не відволікаючись на будь-які додаткові дії з його боку. .

Вартість інтернет-трансляції:

Вартість залежить від трьох основних складових: складу знімальної бригади; кількості камер та іншого обладнання; тривалості та складності заходу.

Вебінар

Базовий пакет містить одну повну зміну роботи однієї камери з оператором; включення у мовлення презентацій та роботу режисера ефіру, логістика, монтаж/демонтаж.

Конференції, тренінги, ділові ігри: вартість включає одну зміну роботи двох операторів; включення PowerPoint/PDF презентацій; графічне оформлення; роботу режисера ефіру

Концерти та шоу три та більше камери; ефірна графіка, заставки; кран або мобільний фотоапарат на електронному стабілізаторі.

Комплексне технічне забезпечення заходів Оренда проекторів, екранів прямої та зворотної проекції, відеостіни будь-якого розміру, LCD панелі, інтерактивний стіл (тач-панель), звукове обладнання.