Skip links

Online-трансляції для семінарів форумів та конференцій

Семінари, форуми та конференції не обійдуться без онлайн-трансляції. Це практично такий самий невід’ємний атрибут, як звуковий супровід. Завдяки цій послузі багато наших клієнтів отримали можливість замовити online-трансляції за привабливими цінами з безумовно високою якістю. Наша компанія допоможе вам організувати трансляцію через глобальну мережу Інтернет швидко та, що дуже важливо, якісно.

Відразу обмовимося, що телемости, звичайно, ефективніші, але це не означає, що вони кращі. Зазначимо, що організувати телеміст набагато складніше та витратніше. Звичайно, натомість ви отримуєте кращу картинку та відмінний ефект на всіх глядачів. Але найголовніше — досягнення бажаного вами результату, а саме: передачі інформації на далекі відстані (у всьому світі, де є Інтернет).

Що ж до online-трансляції, то тут все дещо простіше, але це зовсім не говорить про те, що гірше. Адже трансляція в мережі — це такий самий непростий, але ефективний процес заявити про себе через Інтернет, привернути увагу до заходу десятків, сотень і навіть тисяч людей. З погляду рекламних технологій online-трансляції допомагають просувати товари та послуги, рекламувати проекти та цілі компанії, а також дозволяють отримати зворотний зв’язок із кожним учасником online-трансляції, що дуже важливо для компаній, які вивчають громадську думку потенційних клієнтів.

Але є ще один величезний плюс online-трансляцій. По-перше, їх легше організувати, до того ж, вони бувають навіть ефективнішими за телевізійні. По-друге, ними простіше управляти, оскільки більшість процесів, які необхідні для трансляції в мережі, повністю автоматизовані. І, нарешті, по-третє, online-трансляції на сьогоднішній день вже конкурують з телевізійними за кількістю аудиторії, що збирається.

Замовивши online-трансляцію у нас ви отримуєте якість та надійність. Але що ховається за цими двома словами? Звичайно, ми надаємо нашим клієнтам відео операторів, які займуть свої місця в залах або аудиторіях для отримання відеоряду. Потім, ми змонтуємо апаратну та забезпечимо вас дизайнером та режисером прямого ефіру. Вся ця команда працюватиме для того, щоб зробити трансляцію в мережі привабливою та цікавою.

Звичайно, ми чудово розуміємо, що будь-якій online-трансляції необхідна реклама. У цьому випадку ми можемо запропонувати розсилку по тематичних форумах та спільнотах у соціальних мережах, а також зробити гарне запрошення для кожної окремо взятої людини та надіслати її через електронну пошту.

Під час проведення онлайн-трансляції ми надамо вам повну статистику про неї. Розподілимо всіх учасників за територіальною ознакою, порахуємо кожного, хто заходив на трансляцію, а також зберемо всю доступну інформацію про цю людину: приблизний вік, стать, кількість часу, проведеного на трансляції.

Використовуючи технологію потокового мовлення в режимі реального часу, ми робимо доступними новітні технології майбутнього вже зараз. Технічно, ви можете транслювати хоч із камери на ноутбуці, хоч із професійної відеокамери. Але навіщо вам вдаватися в ці технічні складнощі, які ми, безперечно, візьмемо на себе.