Skip links

Багатокамерна відеозйомка презентацій, заходів, конференцій, концертів та подій

Багатокамерна відеозйомка — це такий метод зйомки, коли одну і ту ж саму сцену одночасно знімають кілька відеокамер. У результаті виходить деяка кількість матеріалу, що відрізняється крупністю плану та місцезнаходженням камери, що у свою чергу дає більше свободи на монтажі.

Професійні відеооператори нашого продакшну здійснюють багатокамерну зйомку за наперед наміченим планом, працюю в унісон один одному, що забезпечує повну злагодженість дій та преміальну якість готового фінального відеоролика.

Де використовується та чи потрібна вам багатокамерна відеозйомка?

1. це музичний захід, концерт з досить значним простором, щоб передати атмосферу і зробити наступний ролик про концерт однієї камери буде мало, багатокамерна зйомка концерту один з напрямків послуг, наданих нашим продакшном

2. це конференції, коли одна камера працює на середньому плані, а друга на спікера, третя демонструє відеопрезентацію на екрані багатокамерна зйомка онлайн трансляції спортивного або масового заходу

3. багатокамерна зйомка онлайн трансляції спортивного чи масового заходу

4. корпоративне свято чи тимбілдинг — тут все залежить від масштабу події та локації, але як правило, одного оператора для великих свят буває мало щоб охопити все

Під час роботи з однією камерою відеооператор зупиняє зйомку, змінює акумулятор або змінює ракурс, а міняти його необхідно, щоб продовжувати утримувати увагу глядача.

Ще одна безперечна перевага багатокамерної відеозйомки – це художність монтажу. Нарівні зі зміною крупністю кадрів можна грати і ракурсами, що прирівнюється до зйомки фільму.

Зйомка кількома камерами необхідна, якщо ви задумали зняти масштабний і захід, якщо кількість учасників перевищує кілька десятків.