Skip links

Які заходи можна провести онлайн

Сьогодні завдяки технологіям практично будь-який захід можна провести в онлайн-режимі, відкриваючи нові можливості для роботи, творчості, навчання та розваг у дистанційному форматі.

Конференції

Наразі конференції в онлайн форматі стали надзвичайно популярними. Організувати онлайн-конференцію нескладно, адже проходить вона за звичним для всіх принципом:

  • заздалегідь складається програма виступів;
  • спікери готують доповіді та виходять в ефір у призначений час;
  • глядачі підключаються до трансляції, слухають виступи та ставлять запитання у текстовому форматі.

Важливою частиною успішної конференції є наявність кваліфікованого ведучого, який представляє учасників, ставить запитання та забезпечує дотримання порядку заходу.

Бізнес-тренінги
Думати про зростання та розвиток своїх співробітників потрібно завжди. Особливо в період кризи, коли отримані знання та навички допоможуть вашій команді розвиватися в нових галузях та отримувати додаткові джерела прибутку. Тому популярність дистанційних бізнес-тренінгів невпинно зростає. Наприклад, таке навчання можна влаштувати усередині своєї компанії. Запросіть сильного спеціаліста, готового поділитися досвідом та знаннями, та організуйте онлайн-трансляцію для своїх колег.

Телемости
Партнери вашого бізнесу знаходяться у різних країнах? Зв’яжіть їх за допомогою телемосту. Ви зможете бачити та чути своїх співрозмовників з мінімальною затримкою звуку та відео. Організуйте свій телеміст і вирішуйте глобальні проблеми на відстані.

Планерки
Працюючи на віддаленні, не так просто організувати роботу команди, яка завжди була в одному офісі. Тому щоденні онлайн-планерки стали однією із форм віртуальних заходів. Навіть перебуваючи за десятки та сотні кілометрів від друга, ви зможете зустрітися з командою, розписати завдання на найближчий день чи тиждень, обговорити проблеми та влаштувати «мозковий штурм». Наприклад, провести планерку можна на початку дня у форматі сніданку з колегами.

Корпоративи
Проведення онлайн-корпоративу стало невід’ємною частиною сучасного бізнесу. Віртуальні заходи надають унікальну можливість об’єднати команду, навіть якщо її члени знаходяться у різних географічних точках. Під час онлайн-корпоративу учасники можуть обговорити поточні завдання, привітати колег зі святами, а також зміцнити командний дух. За допомогою різних онлайн-платформ та інструментів для відеоконференцій можна створити дружню та привабливу атмосферу, де кожен почувається залученим та важливим для команди. Такі заходи стають не лише можливістю для обміну ідеями та досягненнями, а й потужним інструментом для створення та підтримання позитивної робочої атмосфери.

Лекції, курси, вебінари
Після пандемії 2020 року значне зростання популярності здобули онлайн курси, лекції та вебінари. Цей тренд відображає прагнення людей до саморозвитку та набуття нових знань прямо з дому. Завдяки доступності та різноманітності онлайн-освітніх платформ практично будь-яка навичка або область знань стає доступною для освоєння на віддаленні. В результаті, онлайн навчання стає не тільки зручним, але й ефективним способом отримання знань у будь-якому зручному місці та часі.

Майстер-класи
Формат майстер-класів став особливо затребуваним у батьків із дітьми. Коли малюкам вже набридло грати в настілки та ігри на своєму смартфоні, майстер-класи змогли їх зацікавити та зайняти на деякий час. На таких онлайн-заняттях можна навчити будь-чому: орігамі або вишивці, приготуванню смачних страв або грі на скрипці. Головне – знайти свою аудиторію.