Skip links

Як зробити трансляцію через інтернет

Трансляції заходів у мережі сьогодні проводять дедалі більше компаній. Для багатьох трансляція через інтернет – зручний спосіб розширити аудиторію свого заходу за рахунок іногородніх глядачів.

Зробити трансляцію через інтернет можна і самостійно: купити та встановити професійну відеокамеру, підключити мікрофон, зробити додаткове освітлення, підключити все до спеціального програмного забезпечення для передачі сигналу з відеокамери до мережі тощо. Але часто, не маючи спеціальної підготовки та досвіду в організації трансляцій, компанії, які пішли таким шляхом, стикаються з багатьма труднощами, а трансляція заходу виходить не такою гарною та гладкою, як замислювалося. У результаті ідеї проведення трансляцій у компанії відмовляються зовсім, вважаючи цей інструмент не варто уваги.

Тому, щоб зробити трансляцію через інтернет якісною та незабутньою, краще звернутися до компанії-підрядника.

Хороший підрядник, маючи досвід роботи в цій сфері, підкаже вам і оптимальну кількість камер, які будуть потрібні для трансляції, та розповість про особливості підготовки сценарію трансляції (який відрізнятиметься від загального сценарію), та проведе попереднє тестування майданчика, де проходитиме захід.

Надійний підрядник має ліцензію на надання послуг телематичного зв’язку, власний парк професійного знімального, звукового та світлового обладнання, а в ідеалі — і власний плеєр трансляції з можливістю підключення різних функцій та виведення плеєра в соціальні мережі та відеохостинги (YouTube*, Vimeo).