Skip links

Види навчальних фільмів

Навчальні відео для підприємств та організацій – це потужний сучасний інструмент просування компанії та підвищення рівня кваліфікації працівників.

Навчальне відео для промислових підприємств дозволяє багато виробничих процесів (експлуатація, монтаж та ремонт обладнання або модернізація виробництва) зробити зрозумілішим для персоналу. Такий фільм може замінити собою довідковий посібник, у якому не доведеться перегортати сотні сторінок у пошуках потрібного пункту.

Навчальний фільм за бажанням замовника може бути розбитий на безліч розділів, розділів та блоків, що спрощує його використання. Одне натискання кнопки розкриє ту інформацію, яка потрібна в даний момент. Відеоінструкції для клієнтів: такий фільм може не тільки доступно і зрозуміло пояснити, як правильно зібрати та розібрати, наприклад, кухонний комбайн або встановити та використовувати програмне забезпечення, але він також є яскравим та цікавим презентаційним форматом. Фільм набагато перевершує друковану інструкцію простотою та доступністю викладу складного матеріалу.

Відеоінструктаж: корпорації, компанії та інші бізнес-структури використовують навчальний фільм, щоб донести до своїх співробітників нові методики, порядок використання нової техніки, підвищити їхню кваліфікацію. Проінструктувати їх про посадові обов’язки та права, а також про техніку безпеки. Роз’яснити цілі та стратегію розвитку компанії, розповісти про її досягнення.

Відеотренінги: їхня мета – не лише навчити глядача, а й переконати його в успішності та ефективності відеокурсів. Для цього вони містять багато психологічних прийомів, спрямованих на створення приємного та легкого сприйняття інформації.

Навчальний фільм використовується не тільки у виробництві та бізнесі, а й у галузі освіти, наукової роботи, а й майже у всіх сферах людської діяльності. Адже для того, щоб досягти успіху, спочатку треба успіху вчитися. А такий фільм – найкращий помічник.