Skip links

Трансляція концерту у студії

Незалежно від того, яку подію ви плануєте організувати, вам важливо, щоб її змогло побачити якнайбільше людей. Організація онлайн-трансляції концертів важлива не менше ніж створення унікальної програми проведення цього заходу. Наразі організувати трансляцію фестивалю, семінару чи будь-якої іншої події зовсім нескладно. За великим рахунком, єдине, що потрібно зробити, – це звернутися за допомогою до професіоналів.

Що потрібно для проведення трансляції

Яку б подію не потрібно було транслювати в ефірі, глядачеві буде важлива якість звуку та картинки, для проведення трансляції є сенс використовувати лише сучасне та якісне обладнання. Економія у цьому питанні недоречна і тому варто займатися організацією самостійно. Купівля технічного обладнання для проведення трансляцій вимагатиме значних фінансових вкладень і окупити таку суму можна лише, проводячи кілька трансляцій на день. Отже, єдиним оптимальним виходом стає організація трансляції разом із професійною відеостудією. У цьому випадку від замовника потрібно лише оплатити послуги фахівців, які мають у своєму арсеналі все необхідне для організації трансляції, та обговорити з ними сам процес, нюанси та побажання.

Як проводиться трансляція

Проте, певні моменти у проведенні трансляції залежать і від замовника. Тому деяка частина підготовки таки стане його відповідальністю. Зокрема, замовник повинен забезпечити локацію для проведення заходу. Мінімальна площа приміщення має становити не менше 30 м2. Крім того, важлива тривалість оренди приміщення, як правило, вона вдвічі більша, ніж час, необхідний для фінальної репетиції, оскільки потрібно достатньо часу для налаштування обладнання. Так як ми говоримо зараз про трансляцію через інтернет, то само собою вкрай важлива якість з’єднання. Вартість повністю залежить від того, який провайдер обслуговує будівлю, де буде проведено трансляцію.

Проведення трансляції концерту обов’язково відбувається із залученням таких фахівців як звукорежисер, звукоінженер, режисер та оператор. Без них неможливо отримати хоч скільки якісний продукт. Таким чином, трансляція концерту – це спільна праця багатьох людей та, звичайно ж, використання сучасної техніки.