Skip links

Послуги проведення відеоконференції

Скористайтеся послугою проведення онлайн відеоконференції. Ми можемо запросити Вас до студії у Києві. Надати Вам обладнання відеоконференції та відкрити доступ до ресурсу багатоточкової відеоконференції через Інтернет.

Ви можете орендувати платну «кімнату» відеоконференції для проведення тренінгів, семінарів або надання консультаційних послуг.

Запропонований регламент замовлення виїзної відеоконференції.

1. Вибір майданчика для проведення відеоконференції

  • Власнику майданчика повідомляється про намір провести відеоконференцію та надсилається документ, що містить вимоги до Інтернету.
  •     Усі вимоги до Інтернету зазначені в документі повинні виконуватися за умовчанням, якщо послуга відповідає назві  Інтернет, проте якщо ця послуга схожа на інтернет, що буває найчастіше, можливо, її доведеться привести у відповідність.
  •     Вимоги (для провайдера інтернет) до інтернету для відеоконференції (надіслано окремим листом).
  •     Далі пропонується проведення віддаленого тесту. Для цього необхідно передати контактний номер відповідального за інтернет нам і ми запропонуємо йому встановити програмне забезпечення на ноутбук, приєднатися до каналу та подивимося статистику.

За результатами ми доповімо вам про можливість проведення відеоконференції на пропонованому майданчику, а результати статистики покажуть очікувану якість з’єднання.

Ви будете використовувати отриману інформацію під час укладання договору з майданчиком.

2. Тестування

  • Тестування має на меті вирішення технічних деталей поєднання обладнання майданчика та наданого для зв’язку та «прогонки сценарію» всіма учасниками конференції на різних майданчиках.
  •     Для тестування залучаються всі майданчики одночасно.
  •     Час необхідний для тестування – не менше половини робочого дня.
  •     Тестування бажано проводити приблизно водночас, як і відеоконференцію.
  •     Між тестуванням та проведенням відеоконференції має бути перерва не менше одного дня для вирішення технічних проблем у результаті тестування (зазвичай проблеми на цьому етапі виникають зі сценарієм, довжинами кабелів, перехідниками роз’ємами, бувають проблеми з реальною маршрутизацією трафіку та ненормативним добовим завантаженням каналів)

Розрахунок вартості

Розрахунок провадиться виходячи з трудовитрат на людину, в яку включається вартість інженера з основним обладнанням.