Skip links

Переваги студійної організації трансляцій

Організація трансляцій конференції на студії пов’язана із використанням сучасних технологій. Перенесення офлайн конференцій у режим онлайн відкриває нові можливості, задіяна велика аудиторія, спікери мають можливість відповісти на запитання віддалених слухачів.

Коротко про те, на що слід звернути увагу

Щоб вибрати майданчик для такого online заходу, потрібно визначитися з платформою та функціоналом, домогтися максимальної зручності для учасників.

Коли йдеться про студію, потрібно правильно підготувати простір для потокової трансляції.

Незалежно від тематики майбутньої конференції, чи то вебінар, чи то маркетинговий захід з оффлайн глядачами. Інтер’єр допоможе створити відчуття залученості та сталості. Найкраще вести трансляцію зі спеціально обладнаного місця, щоб мова спікера, репліки ведучого транслювалися у високій якості. Потрібно передбачити можливість віддаленого підключення спікерів.

Переваги студійної конференції

Для інтерактивності необхідне спеціальне обладнання, відео- та аудіозв’язок у режимі реального часу. Якість передачі сигналу має велике значення, учасників конференції відволікатиме і дратуватиме накладення звукових перешкод, нечітке зображення, аудіозв’язок, що переривається. Не вміщує текстовий чат.

Сучасні професійні онлайн-студії для проведення трансляцій дозволяють інтегрувати презентації, відеоролики, наочно представляти дані проведених соцопитувань і проводити голосування. Можливе оформлення ефіру по брендбуку, використання чат-боту та багато іншого.