Skip links

Організація та проведення саміту у Києві

Ви можете замовити повний спектр послуг, так і будь-який набір необхідних вам.

Саміт має елементи конференції, але проводиться у розширеному масштабі. Найчастіше проведення саміту організують на найвищому державному рівні, де присутні представники політичної та ділової еліти держави. Компанія «Livestream» пропонує замовити організацію та проведення різного рівня самітів, розрахованих на різноманітну аудиторію учасників. Ми допомагаємо вирішувати будь-які організаційні завдання заходу, які відповідають за технічне забезпечення та його інформаційну підтримку — відеозйомка, звукове забезпечення, трансляція в інші міста та країни та багато іншого.

Особливості проведення саміту

Формат саміту з’явився порівняно недавно – наприкінці ХХ ст. Перші підсумки заходів показали, що такий варіант спілкування приносить свої плоди і дозволяє ефективно вирішувати глобальні завдання. За формою організації саміти можуть мати різні формати:

  • Міжнародний. Учасниками заходу є високопосадовці з різних країн. Необхідно передбачити якісну організаційну та технічну частину, у тому числі службу професійних перекладачів, послуги яких ми також можемо надати на запит.
  •     Регіональний саміт. Цей формат використовують серед спілкування високопоставлених державних діячів регіонального масштабу, де учасники заходу мають загальну територіальну та економічну структуру, але можуть перебувати в різних містах. Також, як і в першому випадку, буде потрібно надання високошвидкісного інтернет-з’єднання, а послуги перекладачів у більшості випадків не знадобляться.
  •     Економічний. Цей формат використовують держави, які мають схожа економічна структура взаємодії. Для проведення подібного саміту будуть потрібні інтернет-з’єднання, трансляція, відеозв’язок тощо.

Високопоставлені діячі держави проводять конференції, наради, обмінюються думками та підписують договори, протоколи чи інші рішення.

Для організації саміту необхідно враховувати цільову аудиторію всіх учасників, а також які цілі мають її організатори. Компанія Livestream має великий практичний досвід у підготовці важливих міжнародних, регіональних та економічних самітів, які приносять відмінні результати для всіх держав-учасниць. Ви можете ознайомитися з нашим портфоліо, де ми покажемо, які ми готові запропонувати клієнтам для якісної організації. Зверніться до нашого консультанта та отримайте відповіді на всі питання, пов’язані з проведенням саміту у Києві.