Skip links

Організація інтернет-трансляції заходу

Організація інтернет-трансляції з веб-студії, поряд із звичайними онлайн-трансляціями заходів є досить новим, але ефективним інструментом для спілкування з онлайн-аудиторією.

Які заходи можна проводити із веб-студії? Найчастіше це майстер-класи, які навчають лекції, виступи перших осіб компаній перед співробітниками чи акціонерами, а іноді – і онлайн-конференції.

Організація інтернет-трансляції із веб-студії вимагає менше зусиль, ніж, наприклад, організація трансляції церемонії вручення великої премії. Проте, основні правила організації трансляцій залишаються чинними і до них додаються нові нюанси:

1. Ретельно обирайте веб-студію.

Ви можете організувати трансляцію як із власного офісу, запросивши компанію-підрядника для підготовки приміщення та організації трансляції, так і орендувати професійну студію зі знімальним та іншим необхідним обладнанням.

2. Оформіть веб-студію.

Щоб справити на аудиторію враження, оформіть веб-студію відповідно до вашого корпоративного стилю або відповідно до потреб інтернет-трансляції, наприклад, використовуйте прес-волл. Також ви можете провести зйомку на зеленому фоні та попросити підрядника накласти потрібне зображення за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.

3. Передбачте способи спілкування з онлайн-аудиторією.

Найчастіше для спілкування використовують чат, вбудований у програвач. Але існують інші можливості залучення аудиторії: наприклад, у плеєрі трансляцій можна налаштувати інтеграцію з соціальними мережами (Facebook*, Twitter) або провести опитування (про якість онлайн-трансляції, про спікерів, за темою заходу тощо).

4. Запросіть ведучого чи модератора.

Якщо ваша інтернет-трансляція має на увазі виступи не одного, а кількох спікерів, запросіть на захід ведучого чи модератора. Ця людина представить виступаючих, підкаже спікерам, коли настав час із виступу, поставить запитання аудиторії з чату тощо.

5. Підготуйте презентації та інший контент.

Щоб розбавити мову спікера, під час організації інтернет-трансляції подбайте про відеоконтент. Попросіть компанію-підрядника зробити «захоплення презентації» з вашого ноутбука або заздалегідь надішліть рекламні або інформаційні відеоролики для їхньої вставки в трансляцію.