Skip links

Організація прямої трансляції онлайн від професіоналів.

Організація онлайн трансляцій – популярна та затребувана послуга. Економія на оренді приміщень, оплаті проживання учасників конференцій та семінарів, значне розширення аудиторії, можливість зворотного зв’язку в режимі реального часу роблять прямі відеотрансляції ефективним інструментом для просування компанії.

Декілька мільярдів користувачів інтернет-мережі використовують її для різних цілей: для навчання, розваг, пошуку інформації, для спілкування та для бізнесу… Організація онлайн трансляцій буде цікавою практично будь-якому користувачеві мережі, оскільки сфера застосування відеотрансляцій різноманітна. Це вебінари, тренінги, семінари та конференції, прямі ефіри ток-шоу, концертів, спортивних, рекламних, політичних подій, благодійних заходів, спілкування з політиками, бізнесменами та знаменитостями. Організація онлайн трансляцій – послуга, яку наша компанія відмінно на найвищому рівні.

Для чого потрібна організація трансляцій

Завдяки онлайн-передачам у режимі реального часу можна показати все, що завгодно будь-якій кількості людей у ​​будь-якій точці земної кулі. Сучасні технології дозволяють проводити конференції та семінари для учасників з усього світу, відпадає потреба в оренді великого приміщення, місць у готелі для учасників, оплаті квитків. Організація інтернет трансляцій дозволяє людям приєднатися до події безпосередньо зі свого будинку чи офісу. Для просування бізнесу такі прямі передачі дуже корисні. Організація відео трансляцій допоможе:

  • презентувати продукт, новий товар, послугу чи захід;
  •     розповісти про свою компанію, провести інтерв’ю з фахівцем, дати відповіді на запитання;
  •     провести репортаж з виробництва чи виставки;
  •     провести навчальні вебінари.

Послуги з організації відео трансляцій широко потрібні у різних сферах: у бізнесі, політиці, освітній, медичній галузі, у сфері спорту та розваг. Нерідко веб-трансляції проводять люди, які досягли свого хобі великих успіхів, щоб поділитися досвідом з іншими. У прямому ефірі проводяться розіграші та конкурси.

Чому людей цікавить організація прямих трансляцій

Перегляд події в режимі реального часу створює причетність до цієї події. Сильна зацікавленість у темі чи персони змушує людей стежити за тим, що відбувається, може впливати і страх пропустити якусь важливу подію. Організація онлайн трансляції заходу, потрапити на яку наживо немає можливості, приваблює безліч людей. Важливе значення має зворотний зв’язок, коли можуть отримати відповіді свої запитання у прямому ефірі. Пряма мова створює додаткову довіру до того, що відбувається, на відміну від змонтованого відео. Тому такі популярні стрими з різних подій. Організація та проведення трансляцій – переваги

Веб-трансляція може вестись як у відкритому режимі з доступом для всіх бажаючих, так і в закритому, коли доступ отримує обмежену кількість користувачів. Перегляд може відбуватися як на сайті фірми, так і спеціально створеній сторінці або відеохостингу. За потреби задіюється функція зворотного зв’язку. Організація трансляцій заходів має такі плюси:

  • розширення аудиторії;
  •     економія на дорозі, розміщення та харчування учасників;
  •     подію можна транслювати в кілька соц.мереж; записаний відеоконтент можна надалі використовувати