Skip links

Організація прямих ефірів та онлайн-трансляцій

Ви плануєте значний захід, якому знадобиться проведення онлайн трансляціі? Чи шукаєте нові шляхи для розкручування свого бізнесу? А може, ще не знаєте, чим так привабливі прямі ефіри для глядача і як це можна використовувати?

Гарантії успішних трансляцій

Заздалегідь знімальна група виїжджає для тестування та налаштування обладнання на місце майбутньої зйомки. Передбачається можливість використання додаткового освітлення, мікрофонів, перевіряється якість інтернет-з’єднання та інші моменти.

Що дадуть Вашому бізнесу живі ефіри?

Відомо, що це спосіб значно збільшити зацікавлену аудиторію. Але які ще цілі може переслідувати власник виробництва, спа-центру чи фітнес клубу?

 • Наприклад, розповісти про цікаві особливості нового продукту, продемонструвати його якість.
 • Дати можливість глядачеві побачити життя компанії, першим дізнаватися про її новини.
 • Показати користь послуги, передати атмосферу салону. Познайомити зі співробітниками, показати експертність у ніші.

Крім того, підприємець може відповісти на часті питання, закрити заперечення, поділитися нововведеннями тощо.

Онлайн ефіри підвищують рівень впізнаваності та дають відчуття близькості до бренду, сприяють формуванню позитивної громадської думки.

В результаті, як мінімум, піднімається довіра до людини (бізнесу) і, як максимум, збільшуються продажі через те, що розкрито питання щодо якості товару чи послуги.

Телемости та конференції

Незамінні прямі трансляції у бізнесі та політиці для проведення телемістів та відеоконференцій. Вони дозволяють заощаджувати час та гроші на переїздах.

Для проведення переговорів із партнерами Вам знадобиться запланувати робоче відрядження, замовити квитки та готель. На поїздку може піти від трьох до п’яти днів, хоча сама зустріч займе близько 2-3 годин. Очевидно, що провести телемост у такому разі набагато вигідніше.

Відео супровід Вашого заходу, досвідчені фахівці забезпечать:

 • якісний запис звуку;
 • можливість проведення голосувань;
 • підключення кількох спікерів;
 • показ презентаційних матеріалів.

Онлайн семінари

Користуються виправданою популярністю по обидва боки екрану. З одного – автор навчальної програми, який у такий спосіб багаторазово збільшує охоплення своєї аудиторії. З іншого боку – людина, якій цікава програма, отримує можливість відвідування без обмеження своїм географічним знаходженням. Подача матеріалу різних онлайн шкіл, курсів та вебінарів побудована на принципі прямого спілкування. Організатор у відповіді не лише за якість знань, а й за те, як зрозуміли та засвоїли інформацію слухачі. Тому стійкість трансляції відіграє тут не останню роль.

Для таких заходів необхідний повний технічний супровід:

 • високоякісну зйомку та запис звуку з накладенням необхідної графіки, титрів;
 • організацію захищеної онлайн трансляції;
 • платний доступ до перегляду, який дозволить додатково монетизувати курси та тренінги;
 • надання особистого кабінету з індивідуальним паролем; за бажанням клієнта створення готового відео продукту для подальшого його продажу.

Організація ефірів культурних та розважальних подій

Спортивні змагання, культурно-масові та інші розважальні події дуже потрібні в наш час. Вони викликають великий інтерес і бажання бути присутніми у публіки різного віку.

На жаль, не всі бажаючі можуть купити квиток, приїхати в інше місто і тим більше країну на концерт популярного гурту чи гру улюбленої команди. Місткість залів та стадіонів теж обмежена кількістю місць.

Онлайн трансляції рятують фанатів та шанувальників, які прагнуть побачити те, що відбувається в реальному часі.

Для організаторів вони є не тільки способом багаторазового збільшення аудиторії глядачів та вболівальників, залучення громадськості та журналістів, а й інструментом у комерційних та PR цілях.

Ведення прямої трансляції вимагає від знімальної групи майстерності та досвіду подібної роботи:

 • уміння бачити найголовніше на сцені та інших майданчиках;
 • здатність передавати настрій у залі та загальну атмосферу;
 • підлаштовуватися до характерних особливостей того, що відбувається.

Чим онлайн трансляції такі привабливі для глядача?

Вже понад 70 років тому вони увірвалися в історію телемовлення. Подолавши величезний шлях від перших безглуздих казусів до рівня цифрових технологій, сучасні онлайн-трансляції вражають своїми можливостями.