Skip links

Організація та проведення спортивних заходів у Києві

Спортивні заходи, спартакіади, масові свята – це чудове свято для дорослих та дітей. Командний стиль відпочинку буде цікавим для будь-якої категорії людей. Компанія Livestream запрошує клієнтів замовити організацію та проведення спортивних та масових заходів під ключ у Києві, недорого.

Відмінно проведений відпочинок на спортивному святі на вулиці або у закритому приміщенні також стане гарним приводом для обговорень та PR-акцією, а значить і можливістю компанії заявити про себе у позитивному ключі.

Особливості організації спортивних свят

Послуга замовлення масового та спортивного свята передбачає організацію дозвільної розваги. До цього заходу можуть бути допущені як діти, і дорослі. Спортивне свято у трудовому колективі допоможе співробітникам підприємства показати свою спортивну майстерність та стати душею колективу. Пропаганда та популяризація спорту допоможуть дітям та дорослим переконатися в тому, що тільки здоровий спосіб життя допомагає розвиватися людині, розкривати її потенціал.

  • Спортивні свята, як правило, готують до якогось заходу. Наприклад, День захисту дітей або без конкретної прив’язки до знаменної дати. Залежно від специфіки свята можна розробити унікальний сценарій.
  •     Кількість учасників спортивних змагань може бути необмежена. Це залежить від того, хто замовник. Так, загальноосвітні установи формують команди із навчальних класів, залежно від вікових груп дітей. Трудові колективи використовують свій метод командного складу – за цехами, відділами, виробничими підрозділами, а також чоловічий та жіночий склад.
  •     Змістовна частина спартакіади включає різноманітні програми. Основними видами діяльності можуть бути художня, рухова, інтелектуальна подача конкурсів або їх поєднання та комбінація.
  •     При забезпеченні спортивного та масового заходу необхідно забезпечити якісний антураж за рахунок тематичних реквізитів. Не останню роль у цьому відіграє спортивна атрибутика, музичний та звуковий супровід.
  •     Зміст та регламент свята також має враховувати й інші нюанси: форму суддів та учасників змагань, які необхідно вручати призи переможцям тощо.
  •     Формат масового свята можна підлаштувати під олімпійський рух, під профільні спортивні напрямки, під чемпіонати світу, регіону, Європи тощо

Кожен елемент спортивного заходу має бути детально опрацьовано та враховано.

Робочі нюанси підготовки спортивного свята

Фахівці агентства «Livestream» знають тонкощі та нюанси проведення масових та спортивних заходів, де ми враховуємо інтереси та побажання клієнтів. Наші сценаристи, звукооператори, монтажники допоможуть організувати спортивне свято будь-якого рівня, починаючи від дитячого заходу та закінчуючи серйозними спортивними святами регіонального значення.

  • У бюджеті кожної компанії закладаються витрати на свята та спортивні заходи. Ви можете звернутися до нас, і ми розрахуємо вартість організації та проведення спортивного заходу з урахуванням ваших фінансових можливостей.
  •     Для організації спортивного свята ми створюємо оргкомітет, куди запросимо до членів журі компетентних фахівців або працівників вашого трудового колективу.
  •     За бажанням клієнтів, ми допоможемо учасникам спортивних заходів завчасно підготуватися до події. Учасники спартакіади можуть провести тренувальні заняття або відрепетирувати номер.
  •     Ми забезпечуємо якісний технічний регламент організації спортивного масового свята – розміщуємо глядачів, встановлюємо апаратуру для світлопередачі та звукового супроводу. За потреби, забезпечуємо додатковий режим безпеки для спортсменів та глядачів. Кожна підготовка спортивного масового свята має власну програму. Наш спеціаліст допоможе розробити програму свята, з урахуванням часу виступу спортсменів та артистів, при цьому всі глядачі та учасники змагань отримають буклети та розклад проведення спортивних змагань. Ви можете отримати кейси наших робіт, та оцінити наш професіоналізм у проведенні спортивних та масових свят.