Skip links

Чим привабливі онлайн-конференції

Головна альтернатива звичних багатолюдних заходів – організація онлайн-конференції, що проводяться через будь-який пристрій, підключений до Інтернету (комп’ютер, мобільний телефон, планшет). Такий спосіб зв’язку економить ресурси компанії та дозволяє зв’язатися з більш ніж тисячею користувачів. У цих заходах спікер безпосередньо спілкується з учасниками зустрічі, за допомогою аудіо та відеозв’язку, а також онлайн-чату. Конференції проводяться через певні програми на пристрої користувача або платформи.

Переваги онлайн-конференцій:

  • Велике охоплення аудиторії. Деякі платформи розраховані на взаємодію 100 активних учасників та понад 10 тисяч слухачів.
  • Економія коштів. Організатору необхідно лише обладнання для вебінарів та повноцінний доступ до платформи.
  • Доступність. Учаснику достатньо мати постійний вихід в інтернет та можливість встановити програму або підключиться до платформи.
  • Ефективність. На заходах беруть участь люди, зацікавлені у темі конференції, такі події не відвідують «роззяви».

Крім того, вебінари можна проводити незалежно від розташування учасника. Відсутність залежності від проживання людини дозволяє розширити межі бізнесу та вийти на міжнародний рівень.

Як правильно організувати конференцію

Насамперед необхідно визначитися, який саме сценарій ви бажаєте бачити на своїй конференції: вебінар – спілкування лише доповідача та організатора, конференція – спілкування всіх учасників заходу, лекція – спілкування організаторів та обмежені можливості в учасників.

Вебінар технології зручні тим, що кастомізацію функцій заходу можна змінити безпосередньо під час спілкування: підключити доступ до веб-камер для учасників, заблокувати мікрофони, дозволити користуватися лише онлайн-чатом та багато іншого.